Wpis z mikrobloga

Dzień dobry #neuropa - z dnia na dzień wasz poziom coraz bardziej szoruje po dnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

"Konfiarze: Fajnopolackie media MILCZĄ w sprawie zabicia polskiego wolantariusza."

Ładny chochoł xD nie napisałem, że całkowicie milczą, ale jest dużo ciszej niż przy happeningu Hanukowym ( ͡° ͜ʖ ͡°)

"Konfiarze: Dlaczego Polski rząd ignoruje sprawę???"

Chochoł pierwsza klasa. Nic takiego nie padło, a już na pewno nie z mojej strony. Try harder. Wskazałem tylko na żałosną postawę naszego MSZ.

"Konfiarze: JE Bosak jest jedynym politykiem który zareagował w sprawie polskiego wolontariusza."

#bekazpodludzi XDDDDDD Chyba nie muszę komentować, nie?

"Konfiarze: Rosja nigdy nie zabiła żadnego Polaka."

Co tam Katyń, co tam cała II W.Ś czy w końcu Polscy najemnicy walczący po stronie UA

#bekazlewactwa zawsze grana. Kiedyś to wam wychodziły te efekty kuli śnieżnej. Dziś powinni wam pociąć po pensjach za nieefektywny i mało inteligentny trolling ( ͡ ͜ʖ ͡) będąc sam mam więcej organicznych polubien niż wy ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Słabizna! #polityka
Disky - Dzień dobry #neuropa - z dnia na dzień wasz poziom coraz bardziej szoruje po ...

źródło: 1000010358

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@Disky: Więcej XD i emotek!!!!

btw. zastanawia mnie co Tobą kierowało, że zamiast odpowiedzieć typowi w wpisie to założyłeś nowy, którego nikt nawet nie zauważył xD
  • Odpowiedz
@Disky: Przecież mój komentarz jest kierowany typowo do Ciebie i go zauważyłeś. Nie wiem jak wywnioskowałeś sobie, że zależy mi na tym by ktokolwiek inny go zobaczył - no widzę tu spory deficyt IQ
  • Odpowiedz