Wpis z mikrobloga

Z ciekawości chciałem poczytać co piszą na fragrantice ludzie o takich mainstreamowych zapachach typu Eros i się nie zawiodłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak ja gardzę tymi przemądrzałymi świrami w jakiejkolwiek dziedzinie XD Nie ważne czy perfumiarze, audiofile, fitnesiaki czy elektrodziarze

Hurr durr jak możesz lubić coś czego ja jako znawca nie lubię i mieć swoje "ZDANIE" (ten cudzysłów XD), no nie mogę

#perfumy #bekazpodludzi #heheszki
erni13 - Z ciekawości chciałem poczytać co piszą na fragrantice ludzie o takich mains...

źródło: 07A9CCBD-5187-4EEA-B474-F5CD8F8150BF

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • 23
@maciek92ns: Popatrzyłem jego opinie i beka xD

Każdy mainstreamowy zapach #!$%@? fest, podobało mi się nazwanie Armani Code zapachem dla "misia pysia który lubi być miziany po uszku" i ogólnie, że kuurła teraz nie ma już męskich zapachów
  • Odpowiedz
@erni13: najgorszy i tak jest ten typ z czarno-białym avatarem, który komentuje absolutnie wszystko i te jego recenzje nie wnoszą zupełnie NIC. Wyrobiłem już sobie ślepotę na niego - widzę ten Avatar, pomijam.
  • Odpowiedz
@erni13: opinia schizofrenika fragry opinia, ale tez nie moge wytrzymac tych wszystkich ulepnych tonkowych smrodziarzy walkowanych od czasow 1million zazwyczaj zarzucanych w ilosci 30 psikow do zamknietych pomieszczen XD Do tego "nowosci" pachna w 90% podobnie
  • Odpowiedz