Wpis z mikrobloga

Jaka hurtownia motoryzacyjna w #rzeszow jest najlepiej zaopatrzona w części i ma je od ręki? Chcę zająć się u siebie pewną awarią, ale obawiam się, że mogą wyjść dodatkowe wątki i nie chciałbym mieć rozkopanego auta przez 2 tygodnie czekając na części zamówione przez internet.
  • 14
  • Odpowiedz
  • 0
@mamFAJNYnick: @Boroova: No właśnie chciałbym znaleść jakąś alternatywę. Przeglądałem na szybko to raczej jest dwóch/trzech dostawców do danej hurtowni. Nie chcę dzwonić do każdej jednej i wypytywać. W Krk jest motostacja z katalogami części po założeniu konta, ale muszę czekać z 3 dni na dostawę do paczkomatu
  • Odpowiedz
@mxmilian: szik zrobi Ci taniej niż intercars chociaż często od nich kupują, w miare ok ceny są również w elicie na króla augusta
  • Odpowiedz
@open_or_die: Właśnie czasami się zastanawiam jak to jest :) Ostatnio zamawiałem piastę i Pan sprzedawca pyta się mnie czy mocno pilne. Ja mówię że nie koniecznie ale fajnie jakby na jutro było. gościu do mnie mówi to w takim razie będzie dzisiaj po 18 sklep do 20 czynny a ja jakoś po 15 byłem zamawiać :) że im się to opłaca
  • Odpowiedz
@Trytytytytytka: z takim obrotem mają "swoich" kurierów którzy latają od hurtowni do hurtowni. ja biorę części u znajomych kórzy kilka lat temu założyli sklep i nie są w żadnej sieciówce, też ogarniają w tym samym dniu, jak zamawiasz o 8 rano to na 14 już są.
  • Odpowiedz