Wpis z mikrobloga

Zostałem dziś WyRuChAny przez #biedronka .

Wstawili promke na ich apke, na temat tego że za wydane 500 ziko dostaje się voucher o wartości 100 zł. Poszedłem na zakupy, po kupowałem spożywke i inne środki czystości, wyszło nawet 600 zł po skasowaniu w kasie, zeskanowaniu apki i odebraniu paragonu. Żadnego vouchera nie ma, jest jeszcze napisane źe brakuje 3 zł, pracownicy i kierownictwo mnie odsyła do kontaktu z supportem, zgłoszenie zostało utworzone i babka na infolinii mi mówi że odpowiedź otrzymam do 14 dni. Także pozdro, promka się kończy za parę dni i znając życie nie dostanę ani rekompensaty o której wspominała, ani feedbacku… Jeśli ktoś skorzystał z tej okazji to niech chociaż da znać w komentarzu
  • 6
  • Odpowiedz
@marcelowy16 może kupiłeś artykuły nie objęte tą promocją. Najczęściej alkohol, papierosy, ale też produkty z jakiś ofert przecenowych - końcówki serii itp są tym objęte
  • Odpowiedz
@Feeder Fajnie, że nigdzie o tym nie wspomnieli ale tak, kupiłem dwie Metaxy xd. Z tym źe wydałem i tak dużo ponad 500 zł, nie tylko bez nich również bym zaliczył tą kwotę
  • Odpowiedz
@marcelowy16: Mnie też tak kiedyś te śmiecie orżnęli, coś było w promo od kwoty iks, a że kupiłem alko to się nie załapałem. Ostatecznie wymusiłem na kierowniczce zeby oddawała hajs za produkt
  • Odpowiedz