Wpis z mikrobloga

#wykop #nowywykop #wykop20 #wypiekmobilny #wypiek #otwartywykopmobilny #otwartywykopmobilny2

Jak używacie Wykopu na telefonie?
(Pytanie głownie do #android, bo na iOS pewnie inna sytuacja z aplikacją mobilną.)

Od Wykop 2.0 żyjemy w czasie, gdy Otwarty Wykop Mobilny nadal się nie podniósł. Ale są alternatywy.

- Oficjalna aplikacja Wykop na Androida (ewentualnie iOS, ale nie znam tematu).
- Strona mobilna w Chrome/Firefox/itp (bez dodatków).
- Strona mobilna w Kiwi (z dodatkami np. uBlock i/lub Stylus np. #wykopthebeststyle i/lub Tampermonkey np. #wykopx #wykopwnowymstylu).
- Aplikacja Wypiek.
- Inne.

Jeśli ktoś, tak jak ja nie znosi oficjalnej aplikacji, a strona mobilna z dodatkami wygląda i działa nawet dobrze, ale strasznie wolno, to może spróbować Wypiek.

Tutaj porównałem te dwa rozwiązania (Wypiek vs strona mobilna z uBlock i #wykopthebeststyle, ale bez #wykopx):
https://wykop.pl/link/7339497/wielkie-wykopowe-podsumowanie-2023/komentarz/121836675/porownuje-do-strony-mobilnej-bo-oficjalna-aplikacja-jest-tak-slaba-ze-jej-nie-uzywam-na-stronie-w-kiwi-da-sie-dodatkami-cos-poprawic-w-aplikacji-nic-1
(Porównanie wygląda na korzyść strony mobilnej, ale to było na potrzeby zgłaszania bugów w Wypieku, więc poza tym co wypisałem, to wszystko lepiej działa w nim niż na stronie, nie wspominając już o oficjalnej aplikacji.)

Ogłoszenie aplikacji było tutaj, jakby ktoś przegapił.

Zanim spróbujcie/przesiądziecie się, to zagłosujcie w ankiecie zgodnie z tym czego używaliście do tej pory.

Czego używacie do Wykopu?

  • Oficjalna aplikacja Wykop 30.8% (24)
  • Strona mobilna w np. Chrome (bez dodatków) 12.8% (10)
  • Strona mobilna w np. Kiwi (z dodatkami) 3.8% (3)
  • Aplikacja Wypiek 50.0% (39)
  • Inne 2.6% (2)

Oddanych głosów: 78

  • 3
  • Odpowiedz
@mk321: Niesamowite podsumowanie, jesteśmy pod wrażeniem Twojego feedbacku! Z drugiej strony uświadamiasz nam ile jeszcze mamy roboty do zrobienia ( ͡° ͜ʖ ͡°). Sporo z rzeczy, które wymieniłeś są już poprawione w 1.3 i powinny wlecieć w przyszłym tygodniu, łącznie z ulepszonym cytowaniem ʕʔ
  • Odpowiedz