Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@OCIEBATON i nawet nie przeprosili, tylko na Twitterze powiedzieli, ze będą badać sytuacje, żeby się nie powtórzyła. Jak my jako naród mogliśmy przepraszać za Brauna, a żydki elegancko potwierdzili, ze maja #!$%@?.
  • Odpowiedz
@OCIEBATON: Czy te swieczki i to okno w synagodze wspomagaly jakas organizacje terrorystyczna? Bo nic mi o tym nie wiadomo.

Natomiast doskonale wiem co robil ten "Polak" w Gazie...
  • Odpowiedz
@OCIEBATON: co ty oczekujesz że żydzi będą przepraszać za zabicie goja XD Dla nich goj = zwierzę. Polityka nsdap to może buty lizać treściom zawartym w talmudzie
  • Odpowiedz
Natomiast doskonale wiem co robil ten "Polak" w Gazie...


@Niedobry: Napisałbym ci wprost co o tobie sądzę ale wiem, że tacy jak ty mają tylko przycisk zgłoś do swojej obrony więc wyjątkowo postaram się napisać kulturalnie

Po pierwsze polak zabity to Damian Soból z Przemyśla a nie #!$%@? "polak"

Po drugie jechali oznaczonym samochodem, izrael dobrze wiedział w kogo celują - żydowska klasyka

Po trzecie - dosłownie ledwo co przybyli łodzią
  • Odpowiedz
@OCIEBATON: no to teraz wiesz, ze od dzis mozesz smialo obnosic sie z tzw. antysemityzmem, bo to zaden wstyd, ten pejsaty narod nie bez powodu jest predzej czy pozniej przeganiany z kazdego kraju od kilku tysiecy lat. Przysiedli na kilkadziesiat lat w Izraelu przez glupote Brytyjczykow
  • Odpowiedz
panie ambasadorze może znajdzie Pan czas pomiędzy poranną toaleta a kolejnym bombardowaniem pomocy humanitarnej żeby powiedzieć coś polakom


@OCIEBATON: ruski miał nas w dupie i nawet nie przyszedł to naród wybrany miałby się z czegoś tłumaczyć mniej wartosciowemu narodowi tubylczemu? no bez jaj...
  • Odpowiedz
żeby powiedzieć coś polakom bo się denerwują?


@OCIEBATON: trochę jednak pier…isz.

Polska powinna się domagać nie tylko odszkodowania dla rodziny Polaka, który zginął w ataku na konwój humanitarny, ale też ścigania tej zbrodni wojennej, bo jeżeli ktoś strzela do cywilów na wojnie, to jest to zbrodnia wojenna - powiedział we wtorek w TVP Info marszałek Sejmu Szymon Hołownia.

"Minister Sikorski przypomniał, że sprawę prowadzi obecnie w Polsce prokuratura i zwrócił uwagę
  • Odpowiedz
@OCIEBATON Co Ty #!$%@? za kocopoły. Izrael jest w stanie permanentnej wojny z Palestyną. Obecnie #!$%@?ą się tam niemiłosiernie. Szkoda człowieka, nie ma co do tego dyskusji. A to że Ty ruska onuco, kręcisz wokół tego małysza świadczy o niesamowitych wpływach ruskich w wojnie dezinformacyjnej. Człowiek który wybiera się na Ukrainę czy Izreala, z pewnością zdaje sobie sprawę, że może stracić życie. O sprawie tego nieszczęścia za chwilę wszyscy zapomną, ale takim
  • Odpowiedz