Wpis z mikrobloga

Z informacji udzielonych przez #izrael wynika, że doszło do pomyłki. Wojska rakietowe były przekonane, że w konwoju podróżują wyłącznie palestyńskie dzieci. W związku z sytuacją Izrael zwraca się z prośbą do państw, których obywatele niepotrzebnie sprowokowali atak o zadośćuczynienie w postaci amunicji rakietowej lub środków przenoszenia.
  • 10
  • Odpowiedz
w postaci amunicji rakietowej lub środków przenoszenia.


@kukold: to mogą poprosić turbanów, którzy pokojowo wykopują rury wodociągowe i zamieniają w rakiety-samoróbki xD
  • Odpowiedz
@tellet: ciekawe czemu turbany wykopują rury wodociągowe i zamieniają w rakiety-samoróbki
ciekawe czemu to robią, ja np nie wykopuję rur wodociągowych i nie zamieniam ich w rakiety-samoróbki, ma to pewnie związek z faktem że nikt nie okupuje mojego kraju i nie dąży do mojej fizycznej eksterminacji od kilkudziesięciu lat ty bezrefleksyjny durny dzbanie
  • Odpowiedz
z faktem że nikt nie okupuje mojego kraju


@Hylfnur: Tak, ktoś okupuje palestynę, która od dziesiątek lat odwalała jakiekolwiek propozycje zawarcia pokoju?
No i oczywiście, rozumiem że turbany mają podejście jak szur braun, że jeśli coś mi się nie podoba, to zamiast iść do UN, (do którego teraz tak skamlą o pomoc), to srają tymi rakietkami.

Czyli co, arabska logika = jeśli ja popiarduję rakietkami bo mnie boli dupa, to
  • Odpowiedz
nikt nie okupuje mojego kraju i nie dąży do mojej fizycznej eksterminacji


@Hylfnur: a do czego dąży Hamas zabierając żywność z pomocy humanitarnej swoim obywatelom? xD
  • Odpowiedz