Wpis z mikrobloga

@Siman @tomasz-kozlowski122 @dexterpol chodzi o to, że jak zainwestujesz w cokolwiek to zarobisz. Jak trzymasz w złotówkach, to nic nie zarabiasz. A nawet tracisz, bo wszystko naokoło drożeje, bo inflacja.

Nie wiem już kto jest głupszy. MLMowcy czy Wykopki.

Albo Wykopki nie rozumieją prostego przekazu od MLMowców (przekaz skierowany do debili, których chcą oszukiwać, a nawet tego Wykopki nie rozumieją). Albo przeceniam MLMowców i oni sami o tym nie pomyśleli.

Wniosek jest
  • Odpowiedz
@mk321 no właśnie ty tego nie rozumiesz. Złotowka powinna być przyrównana do innej waluty lub aktywa wtedy to by miało sens. Trzymając w złotówkach tracisz przez inflację. Nazywasz innych debilami a to co właśnie zrobiles to koncertowa auto kompromitacja XDDD
  • Odpowiedz
@mk321: wyzywasz ludzi od debili, a sam nie masz pojęcia o tym mówisz. Ten screen nie ma absolutnie żadnego sensu, tak jak Ci napisali wyżej.

„Jak zainwestujesz w cokolwiek, to zarobisz”- no nie, bo równie dobrze możesz stracić też to co zainwestowałeś, dlatego to jest nie jest taka prosta sprawa, że omg kupuje crypto, bo wyczytałem, że będę milionerem.
  • Odpowiedz
no przecież jest porównane do innych aktywów (np. BTC)


@mk321: no ale 1 btc w 2011 to ten sam 1 btc w 2024. O to chodzi. 1pln to 1pln to przecież logiczne. To ostatnie porównanie jest bez sensu. Mógłby chociaż podać pensję w PLN w 2002 i w 2024 i ile wtedy można było kupić btc, big macków i złota.
  • Odpowiedz
@tomasz-kozlowski122 @somskia przecież to wy wyzywacie MLMowców od debili, a sami nie rozumiecie.

@tomasz-kozlowski122 jak na razie, to ty nie dałeś żadnego argumentu.

@somskia gdzie jest napisane, że na inwestycji nie możesz stracić? To oczywiste, że na każdej inwestycji możesz stracić. Dla mnie jest to oczywiście, dla MLMowców jest to oczywiste (chyba że ich przeceniam i są głupsi niż myślę), tylko dla Wykopków to jest jakieś objawienie, że na inwestycji można stracić
  • Odpowiedz
@mk321 zacytuję ciebie 'ludzie to debile' to nie jest moja wina że nie umiesz czytać a ja nie jestem nauczycielem z podstawówki żeby ci tłumaczyć podstawy czytania ze zrozumieniem. Zrobiłeś z siebie debila, dla własnego dobra nie pograzaj się już.
  • Odpowiedz
@mk321 chłopie rozmawiamy o wpisie 1pln 2022 = 1 pln 2024 a ty mówisz że złotówka została przyrównana do innego aktywa bo przywołujesz inny wpis. Nie rozmawiam z takimi ludźmi bo to nie ma sensu. Jesteś dla mnie obiektem do wyśmiania i tyle.
  • Odpowiedz
@mk321 hahahhaha dawaj dalej. Napisz jeszcze coś śmiesznego. Wszyscy "debile" chętnie zobaczą co masz do powiedzenia. Dla mnie twoje zachowanie to wynik kompleksów. Bo osoba która nazywa wszystkich debilami, ośmiesza się i kłóci się gdy nie ma racji musi mieć duże problemy ze sobą.
  • Odpowiedz