Wpis z mikrobloga

Zauważyliście, jaki kwik mają #przegryw i podobnego rodzaju niskiego sortu mężczyźni, kiedy polka umawia się z mężczyzną innej narodowości? To nic, że ten mężczyzna jest bardziej męski, czuły, rozumie i słucha kobiety - nieeeee, to polka zła, bo nie wybrała przegrywka! #bekazprzegrywow
  • 21
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1: czujesz potrzebe probowania udowadniania, ze jestes zimny, nie obchodzi nic, ale tak naprawde plakusiasz sam do siebie, ze nic ze soba w zyciu nie zrobiles i cierpisz tego konsekwencje, bo nie masz od siebie nic do zaoferowania
  • Odpowiedz
@thighslapper0: próbujesz udawać inteligenta, tworząc mój profil psychologiczny. Brakuje Ci niestety inteligencji i umiejętności logicznego rozumowania. Nie wiem czy zauważyłeś, ale to jest forum, gdzie ludzie dyskutują ze sobą. Po prostu postanowiłem wejść w polemikę z Tobą i tyle. To nie oznacza, że nie radzę sobie z tym co sobie tam piszesz.
  • Odpowiedz
stwórz sobie chochoła na temat przegrywów


@rekkin: Serio nie widziałeś nigdy krytykowania albo wyśmiewania "p0lek", które umawiają się z murzynami, Hindusami itp.? Albo pisania, że "p0lki" jeżdżą na Erasmusa tylko po to, żeby uprawiać seks z Hiszpanami? Oczywiście nie wszystkie przegrywy to robią, ale duża część z nich.
  • Odpowiedz