Wpis z mikrobloga

w koszyczku są zapadki a na czujniku masz widoczne na końcu takie ząbki - zazwyczaj trzeba rozgiąć łopatki w których są te zapadki i czujnik wepchnąć w głąb zderzaka
  • Odpowiedz
@fhgd: nic nie obracasz. Odginasz łopatki i go wyciągasz. Nie wiem jak u Ciebie, ale w pasku trzeba zdjąć zderzak, bo belka blokuje wyciągnięcie czujnika.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@rajman: @GeDox zajrzałem pod zderzak i miejsca jest na tyle żeby włożyć rękę, ale trzeba by go wyciągnąć po omacku, te łopatki można rozgiąć palcami (coś jak we wtyczkach) czy trzeba kombinować śrubokrętem?
  • Odpowiedz
@fhgd: Na luzie palcami je rozegniesz, ale zazwyczaj ten czujnik tak siedzi na syfie upchanym dookoła że najlepiej go czymś delikatnie wybijać.
  • Odpowiedz
te łopatki można rozgiąć palcami (coś jak we wtyczkach) czy trzeba kombinować śrubokrętem


@fhgd: zależy jak mocno siedzi, możesz spróbować. Ale nie złam ich, musisz odgiąć albo wszystkie na raz, albo jedna stronę, a potem druga.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 1
@rajman: @GeDox @Phenom85 panowie temat ogarnięty w kwadrans, jak popatrzyłem na ilu zatrzaskach i śrubkach siedzi zderzak to pomyślałem andrzeju nie będziesz się z tym pół dnia pier*olił, zdjąłem tylko czarną listwą maskującą i wypchnąłem go siłą do środka, a później tylko trochę poleżałem na betonie wkładając nowy i fajrant ( ͡º ͜ʖ͡º)
fhgd - @rajman: @GeDox @Phenom85 panowie temat ogarnięty w kwadrans, jak popatrzyłem ...

źródło: Wazzup-memy

Pobierz
  • Odpowiedz