Wpis z mikrobloga

NR 1
#szuryzglownej

Patrzcie kogo ustrzeliłem. Użytkownik @Trelik
Na początku myślałem, że będzie to normalna dyskusja, bo temat dotyczył Jakubiaka w #konfederacja gdzie napisałem, że konfiarze z pisowcami się bratają ponownie. Wtedy napisał, że Jakubiak stworzył Konfederacje.
Uznałem to po prostu jako informację (lekko autystyczną) i nic więcej, ale dalsza dyskusja pokazała kim on jest, a dokładnie jest krypto-konfiarsko-pisowcem.

Użytkownik @Trelik przyznał się, że startował z list PiSu na radnego, bo z innych nie miałby szansXD, no i oczywiśćie bronił Jakubiaka, bo jego argument to:

jak można być pisowcem i jednocześnie być przeciwko tej partii?


Na główną wstawia największe szurostwa:
-Posła Fritza (kolege brauna), który miał kontakty ze szpiegami z kacapowaXD (według omzrik)
-Złą UNIĘ OLABOGA robaki i zamordyzm
-SośnierzaXDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Na mikroblog:
-protest szurów na WHOXD
Dalej mi się nie chciało lurkować, ale grubo tam musi być w głowiexd

https://www.rybnik.com.pl/wiadomosci,omzrik-posel-z-rybnika-mial-kontakt-z-rosyjska-grupa-szpiegowska-r-fritz-to-wrecz-nobilitacja-ze-o-mnie-pisza,wia5-3266-58490.html

#bekazkonfederacji #polityka #sejm #bekazprawakow #neuropa #szuryzglownej
d4wid - NR 1
#szuryzglownej

Patrzcie kogo ustrzeliłem. Użytkownik @Trelik 
Na począt...

źródło: konfiarzpisowice

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@d4wid: Tak się zastanawiam, co musi w głowie mieć człowiek, który prowadzi sobie jakieś dyskusje, pewnie czasem wygra, czasem przegra - ale jak już w jego mniemaniu "wygra", to sama wygrana to za mało i sam sobie tworzy laurkę w osobnym wpisie, w którym to sam sobie streszcza całą historię i oczekuje... no właśnie, czego?

Ciekawe jest to, że nie pierwszy post taki widzę i akurat Tobie się trafiło, że wrzucam
  • Odpowiedz
  • 3
Ciekawe jest to, że nie pierwszy post taki widzę i akurat Tobie się trafiło, że wrzucam podobną myśl, to nic osobistego. Tym niemniej, ciekawi mnie - po co? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@slawek887: spokojnie, tu nie chodzi mi o samą dyskusję. Tylko, że ten chłop to kryptokonfiarz, który startował z list Pisowców. Ten post by nie powstał, gdyby Konfederaci powiedzieliby wprost, że kolaborują z pisowcami. A to,
  • Odpowiedz
@d4wid: Ale ja nie pytam kim jest ten chłop, tylko co Ci daje tworzenie takiego wpisu? Jakąś satysfakcję? Zaspokojenie potrzeby dodatkowej atencji? Poklepania po plecach? Ja też wielokrotnie mógłbym napisać coś podobnego, bo w moim mniemaniu "wygrałem", ale poza wątkiem, w którym toczyła się dyskusja, jakoś nie czułem potrzeby wychodzenia na zewnątrz i angażowania innych osób.

No chyba, że Ci płacą za takie rzeczy, to wtedy nie mam pytań. Ale może
  • Odpowiedz
  • 11
o Ci daje tworzenie takiego wpisu? Jakąś satysfakcję?


@slawek887: uświadamiam innych użytkowników tego portalu, że to kryptokonfiarz i szur. Ktoś może następnym razem zobaczy jego posty i nie będzie z nim na poważnie dyskutował, bo od razu zobaczy, że szkoda czasu.

Jakbyś popatrzył na moją historię wpisów z #polityka to łapie też kacapy (w sumie konfiarze to to samo), propagandowe konta rosyjskie itd.

No chyba, że Ci płacą za takie rzeczy,
  • Odpowiedz