Wpis z mikrobloga

Joel to niezły psychol, wymordował świetliki żeby ratować smarkule, przy okazji zaprzepaścił szanse na lekarstwo dla ludzkości. Choć w grze kibicowałem mu by udało się uratować Ellie, to w serialu miałem inne odczucia względem jego czynu. Chyba serialowych bohaterów polubiłem mniej, albo po prostu serial uderzał w inne tony, serialowa Ellie była zdecydowana na poświęcenie, a ludzcy przeciwnicy głównych bohaterów w większości nie byli po prostu źli jak w grze dla samego bycia złym. Mieli swoje motywacje i poniekąd sytuacja zmusiła ich by być takim, a nie innym. W grze uznałem że nie warto ratować ludzkość. Serial bardziej rozbudował to uniwersum i sprawił że inaczej odebrałem zakończenie w serialu niż w grze. Wiem co będzie w części drugiej i uważam że Joel zasłuży na karę.
#thelastofus #seriale #gry
Vinizius - Joel to niezły psychol, wymordował świetliki żeby ratować smarkule, przy o...

źródło: The-Last-of-Us-Episode-1-TV-Show-vs-Game-Comparison

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
@Vinizius ja zapamiętałem serial jako coś gdzie prawie nic się nie działo xd zawiodłem się strasznie. Do 1 zdania się zgadzam ale w sumie to odnosząc do gry a w 2 to już w ogóle.
  • Odpowiedz