Wpis z mikrobloga

#eldenring Ta druga faza Malenii to dla mnie koszmar jeśli chodzi o hitless. Dosłownie na tym podejściu 2 razy wleciałem w jej scarlet rot. 1 Faza idzie nohit praktycznie w 90% podejściach jak nie przydzbanie, ale w drugiej zarówno jak sie zmienia w kwiata jak i skacze i na ziemi puszcza zgnilizne to dostaje dmg. Irytujace, ale czuje ze jest w zasięgu #fromsoftware #gry
FPmaster - #eldenring Ta druga faza Malenii to dla mnie koszmar jeśli chodzi o hitles...

źródło: 20240401221813_1

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • 0
@KarolSpl: Dla mnie wlasnie waterflowl jest jakos tak latwy do dodgniecia, ale zanim sie go nauczylem to pewnie z setki prób poszły, o wiele gorsze jest to jak wlatuje w góre i jej klony na Ciebie lecą. Aktualnie probuje odbiegac na max zasieg i dodgowac 2 ostatnie ataki, ale to tez jest rng bo jak jestem za blisko to zawsze dostaje dmg
  • Odpowiedz
@FPmaster: w 2 fazie, z doświadczenia, stwierdzam ( nie sprawdzałem tego) mniej bije na water flowl, ale jak dostaniesz rota to lipa. Duchy też długo progresowałem, tam duchy mają różne timery i musisz jakoś to wyczajić
  • Odpowiedz