Wpis z mikrobloga

Mam pytanie do wykopowych ekspertów bo mam mętlik w głowie. Poznałem fajną dziewczynę na imprezie i nawet zapytałem się czy gdybym napisał, że chcę się spotkać to odpowiedziała, że tak. Ale jak w sobotę rano podziękowałem za wieczór to padła wymiana 4 wiadomości i mojej ostatniej nawet nie odczytała XD (w sensie wiadomość pisana na kacu i nie była nawet pytaniem, tylko stwierdzeniem). To moje pytanie brzmi czy napisać dziś, że w sumie git się czas spędziło i chce się spotkać w tygodniu, czy nie robić z siebie debila jak nawet nie odczytała? (,). Może to nic takiego, ale ja mam zerowe doświadczenie jeśli chodzi o pisanie i poznawanie nowych ludzi. #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #pytanie #rozowepaski
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PanHeniek45: Update jest taki: napisała, że niestety nie ma na ten moment czasu i nie chce mi robić przykrości ale aktualnie ma okres, w którym skupia się na sobie i chce by tak zostało. Trochę lipa ale nawet po jej odmowie czułem się lepiej niż w momencie jak rozkminiałem czy coś napisać i czemu nie odpisywała. Więc dziękuje za radę bo sam to pewnie do teraz bym sobie łeb tym
  • Odpowiedz