Wpis z mikrobloga

Immortale! Niepokonany!
Boxdel próbował mnie zniszczyć jak to się mówi
Załatwiając mi banicję na 3 miesiące od sprzedawcy rogali
Ale ja jestem nieugięty mimo ze boxdel bardzo się postarał żeby zdobyć mój stary adres…
Na początku wrzucam tutaj listę kont opłaconych przez ciebie na wykop i oczekuj na nagranie jak uefa mówi ze biegałeś za nim z chujem w ręku w studiu aferek jak miał 14 lat!
To bieganie z chujem w ręku za 14 latkiem to taki sam żart i zabawa jak pisaniem do olciaks ze jej włożysz c---a między c--e?
Czy takim samym żartem jak to ze wrzuciłeś na kanał ogólny TS3.YT zdjęcie cycków olciaks jak miała 14 lat a ty ponad 18? Swoją droga dziwnie konopsky się pomylił z tym wiekiem ze ty miałeś 17, a ona 15; mimo ze ty jesteś rocznik 1995 a ona 1999 może ja jestem słaby z matmy i między wami serio jest tylko 2 lata różnicy
Nie wiem ale wiem ze partia szachów wchodzi w dalszy etap rozgrywki i co witam w grze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#famemma #primemma #boxdel #wardega
talarzon - Immortale! Niepokonany!
Boxdel próbował mnie zniszczyć jak to się mówi 
Za...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@talarzon o wypraszam sobie, do mojego nicku proszę jeszcze dopisać obrońca: Wersow, Pasut, Oskarek, Danny i ktoś jeszcze pewnie. Ja sobie zwyczajnie stoję w opozycji do zwyrola bo tej ku*wy nie trawie i ląduje w każdym worku po kolei.
A wam tak od serca życzę trochę mniej paranoi, nie każdy kto ma odmienne zdanie jest opłacony.
  • Odpowiedz