Wpis z mikrobloga

@haosik: "nie widziałem niskiego faceta w poważnym związku" a to w niepoważnym widziałeś? :D "Zawsze niższa kobieta i wyższy facet" no bo w większości mężczyźni są wyżsi - tak to wygląda u gatunku ludzkiego, że mężczyzna ma większą tkankę mięśniową, kobieta tłuszczową, że mężczyźni są wyżsi, kobiety drobniejszej budowy. No ale nic nie jest pod linijkę, życie. nie rozumiem skąd takie śmieszne tematy nawet powstają
  • Odpowiedz
@haosik: ja np. pomimo małego rozmiaru biustu to oprócz w żartach to na poważnie nie uważam, że coś takiego miałoby przekreślić moją szansę na znalezienie partnera - a jeżeli jakiemuś by się nie podobały małe piersi, no to wiadomo, że z takim pustakiem nie będę miała nic do czynienia. Proste jak budowa cepa, ludzie...
  • Odpowiedz
@haosik: ziomek, w takiej sytuacji wchodzisz all in. Jak sam dostrzegasz, że nie masz szans na długi szczęśliwy związek to na co liczysz pisząc tutaj? Że ktoś magicznie zmieni Twoje zdanie i nastawienie? xD Ja bym żył krótko i szybko, ale dobrze. I to chyba najlepsza rada, jaką możesz otrzymać.
  • Odpowiedz