Wpis z mikrobloga

@wezsepigulke: jesteś aż taki głupi czy udajesz? Przejechali przez kilka krajów i znajdowali same stare monetki i śmieci a w Albanii nagle wyciągają garści złota, akurat idealnie na święta gdzie oglądalność największa. Przypadek? Nie sądzę .. tak jakby w Albanii nie było lokalsòw ... Dodatkowo znajdują monety stosunkowo mało śmieci, srebra i dużo złota, proporcje nierealne. Albania nie jest tak popularnym i bogatym krajem... Wyjazd był w celu podciągnięcia
  • Odpowiedz
@Mathevis: no o tym właśnie pisze że tacy jak ty w to wierzą jak i w te cudowne miejscówki w Albanii :)
Nasi dzielni "detektoryści" łakną cudzych obrączek, blondasek ma bluenemo i co na takich miejscoweczkach nie użyje go? To po co ciągnął kawał świata? To nie ma w internecie części zamiennych albo nie może zakleić włóknem szklanym i dobrym klejem epoksydowymi? Albo pospawać tworzywa? Serio?
  • Odpowiedz
Dobrze ryjek pisze, popatrzcie sobie klatka po klatce ostatni film. W 1738262 klatce widać ruch jak ręka wrzuca złoto do wody do podniesienia.
  • Odpowiedz
@Ikantek ludzie naprawdę myślą, że w 2024 roku znaleziska powodują wyświetlenia XD. Takie coś to robiło wrażenie w 2018 jak wykrywacze nie były popularne.
  • Odpowiedz
@ryjek201 teraz już wiem kto wierzy w płaską ziemię XD

Chłopie, w całej twojej wypowiedzi można znaleźć pełno manipulacji i zupełny brak chęci z Twojej strony na sprawdzenie tego co wypisujesz..

Miejscówki nigdy nie przewidzisz. Przejechaliśmy 3 kraje i dopiero znaleźliśmy coś ciekawego. Znaleźliśmy się w dobrym miejscu i o dobrej porze, czyli chwilę przed wysypaniem świeżego piasku przed sezonem. Miejscówka to zawsze jest loteria i jak się trafi to siedzimy na
  • Odpowiedz
@Korsir: Chłop to robi na roli, ja chłopem nie jestem więc zanim do kogoś napiszesz w ten sposób to najpierw zweryfikuj z kim masz do czynienia bo możesz się lekko zdziwić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Spokojnie już Cię wyjaśniam blondasku:

w całej twojej wypowiedzi można znaleźć pełno manipulacji

Cóż technika chyba wcale Ci nie obca, prawda? Jak tam niemiecka autostrada pod Dreznem? :) Ja nic nie manipuluje,
ryjek201 - @Korsir: Chłop to robi na roli, ja chłopem nie jestem więc zanim do kogoś ...

źródło: Screenshot from 2024-04-02 12-14-27

Pobierz
  • Odpowiedz
dł... Szybki look na youtube i z brzega film z nurkowania i z poszukiwań.... Albania wszędzie syf i pełno śmieci ale woda czyściutka i pełna złota (ʘʘ)


@ryjek201: Bardzo dobra analiza, jestem pod wrażeniem merytoryki, poziomu wiedzy i poziomu wykrywania manipulacji. Dziękuję za wkład we wnikliwe i dociekliwe śledztwo!
  • Odpowiedz