Wpis z mikrobloga

#rysowanie #tatuaze Siema! CZY DA SIĘ NAUCZYĆ RYSOWAĆ ZACZYNAJĄC OD POZIOMU GDZIE KOMPLETNIE NIC NIE UMIEM? Od dłuższego czasu bardzo chciałbym nauczyć się rysować. Głównie po to żebym mógł potem zacząć uczyć się wykonywać tatuaże a końcowo zostać tatuatorem. Tatuaże jarają mnie od dziecka i gdybym powiązał to z pracą myślę, że był by to "strzał w dziesiątke". Czy jest tutaj ktoś kto totalnie nie umiał rysować a swoją ciężka praca się tego nauczył? Albo został tatuatorem w późniejszym czasie? Jeśli tak chętnie posłuchałbym jakiś rad od was :)
  • 7
  • Odpowiedz
@Akardian22: Skill jak każdy inny. Coś jak z koksami z siłowni, nie musisz mieć talentu żeby zbudować mięśnie, musisz mieć roboczogodziny i masz efekt. Tak to działa.
Picassem może nie zostaniesz jeśli nie będziesz mieć zacięcia, alejak wyrobisz swoje na treningu to będziesz dobry. Widziałem/robiłem.. rysuj

RÓB
  • Odpowiedz
@Akardian22 da ale najlepiej traf na lekcje do kogoś kto ci pokażę jak trzymać ołówek, po czym i jak rysować, zebys się nie męczył #!$%@? tylko faktycznie uczył rysować
  • Odpowiedz
CZY DA SIĘ NAUCZYĆ RYSOWAĆ ZACZYNAJĄC OD POZIOMU GDZIE KOMPLETNIE NIC NIE UMIEM?


@Akardian22 nie, każdy kto zaczynał uczyć się rysować już wcześniej umiał rysować. Takie błędne koło
  • Odpowiedz
@Akardian22:
Znam tatuażyskę (a zapewne jest takich wiele) która gdy zaczynała tatuaować nie umiała rysować. Albo robiła z kalki (wystarczy podstawowa obsluga gimpa), albo swoje rysunki które były w stylu małego dziecka. Taki styl, "ignorant". Z czasem wypracowała swój styl i z ignoranta przeszła do czegoś ładniejszego, chociaż do dziś nie powiedziałbym że umie ładnie rysować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Więc aby zostaćtatuatorem nie musisz umieć rysować.
  • Odpowiedz