Wpis z mikrobloga

#przegryw gdzie szukać znajomych do #!$%@?? Nie mam nikogo z kim mógłbym wyjść na piwo, pogadać, pojeździć na rowerze, cokolwiek

Od października idę na studia zaoczne (mam już inżyniera), ale i tak pewnie #!$%@? to da bo ja mam 28 lvl a cala reszta bedzie o jakieś 8 lat młodsza, ja #!$%@?
  • 27
  • Odpowiedz
@Patt_: na studia zaocznych będzie dużo ludzi w twoim wieku albo nawet starszych. Ale czy będziecie razem imprezować i wychodzić na piwo? Możliwe, że tak możliwe, że nie.
  • Odpowiedz
@alliseeisred jak ja nawet nie wiem jak zacząć, mam napisac, że szukam ziomków do wyjścia na piwo? Przecież to creepy XD


@Patt_: Nope, poprostu zagadujesz o jakieś notatki, prace, jak palisz to wychodzicie na fajke, co potrzebne na egzamin, z czego będzie i wszystkie takie pierdoły i później jakiś small talk xD
  • Odpowiedz
@Patt_: ja tak próbowałem kilka razy i nigdy nie zadziałało xd ale już jak wyjdziesz przed szkołą i spytasz się ludzi czy Idze ktoś na browara to na 99% ktoś się znajdzie
  • Odpowiedz
  • 0
Totalnie siadła mi psycha po rozstaniu z dziewczyną, może tam poznam kogoś wartościowego, nie wiem. Może uda mi się poderwać jakąś doktorantkę xd
  • Odpowiedz
@super_przegryw95: dziwne u mnie nawet na zwykłych studiach było kilka osób koło 30. A teraz na zaocznych to w ogóle połowa osób jakaś taka stara xd


@glowaWDZ: No też się ździwiłem bo wcześniej studiowałem też zaocznie i większość osób było właśnie w okolicach ~25lvl ale teraz studiuje ekonomiczny kierunek i może dlatego xd
  • Odpowiedz
@super_przegryw95 co studiowałeś jak ludzie byli w wieku ~25 lat? To był 1 czy 2 stopień?


@Patt_: infe inżynier na prywatnej uczelni, niektórzy tam byli nawet starsi blisko 40. Ale większość to byli nowobogaccy co tylko gadali o tym do jakiej nowej knajpy idą wieczorem i ile wydali i mi się trochę średnio z większością gadało xd
  • Odpowiedz
@Patt_: a w ogóle taki offtop, jak chcesz to możesz napisać na pw albo nie odpowiadać jeśli nie chcesz.
Jaki kierunek wybrałeś? I czy robisz coś związanego z wcześniejszym kierunkiem, czy ten nowy jest tylko do poznania znajomych czy wiąrzesz z nim jakąś przyszłość?
  • Odpowiedz