Wpis z mikrobloga

Super, niedługo przyjdą Labour i znowu naprawią ten kraj. Partia na trudne czasy.


Śmiem wątpić. Obecna partia laburzystowska jest nazywana "Tory Lite". Chciałbym wierzyć, że jest to tylko strategia wyborcza mająca na celu nie antagonizowanie konserwatywnych wyborców. Mam spore nadzieje, ale też mieszane uczucia w stosunku do lidera partii.

Keir Starmer jest synem pielęgniarki i technika. Polityk doszedł do wszystkiego dzięki zdolnościom, samozaparciu i ciężkiej pracy. Starmer zrobił błyskotliwą karierę prawniczą uwieńczoną
  • Odpowiedz
to nie z powodu socjalizmu po ulicach chodzą dzieci z nożami.


@przecietnyczlowiek: xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Masz racje, to wcale nie lewackie ideologie pozwalanie na wszystko ciapatym i rozrost patologii na benefitach xD
  • Odpowiedz
bo jedyny prawdziwy konserwatysta to tylko Korwin XD


@DrGreen_2: na pewno taki popierający aborcje, podatki i zamordyzm przepisów to konserwatysta xD Was PiS wychował w takim myśleniu
  • Odpowiedz
@Voltix: gdy przyjeżdżałem do UK to był on dużo mniej socjalistyczny niż Polska i wschód ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@sorek: no myślę że to bardziej kompleksowy problem niż "abo socjalizm". W Polsce przestępczość od 500 plus nie wzrosła i nie ma tylu młodocianych patusów. Ktoś inny powie, że to przez neoliberalizm bo młodzi, którzy nie pochodzą z rodzin, gdzie buduję się wielopokoleniowe majątki, są trochę w dupie. Choć to też takie uogólnienie, ale pewnie też jest w tym ziarnko prawdy. Tak jak i w tym co piszesz.
Co do samej
  • Odpowiedz
Co do samej Partii Pracy to podoba mi się w nich, że nie boją się reform, ale z drugiej potrafią też równoważyć swoje stanowisko i nie robić niewiadomo jakich rewolucji. A przynajmniej historycznie tak było.


@przecietnyczlowiek: historycznie też ich rządy zawsze kończyły się długami i biedą.

Niestety obecni torysi to nie to samo co za MT, więc rozbuchane rządy i koszty.

Za lokalnych rządów laborzystów też było sporo afer np. seksualna
  • Odpowiedz
To niezly masochista z ciebie, wyjechales z lewackiego kraju do bardziej lewackiego, a mogles jechac na wschod do raju xD


@Voltix: typowy korwinista jest typowy. pojedz do jednego z bardziej lewadzkich krajow, narzekaj że jest lewadzki i gadaj bzdury że taki nie był jak przyjezdzales tak jakbyś przyjeżdżał w latach 80, a nie dekadę temu xD no i najgorsi ci wszechobecni imigranci #!$%@? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Steven_Hyde: pod względem gospodarki i prawa to jeden z najbardziej prawackich krajów w europie.

Imigranci nielegalni, pobierający socjale i popełniający przestępstwa (i tak, Polacy są poniżej średniej UK pod tym względem).
  • Odpowiedz
@przecietnyczlowiek

Super, niedługo przyjdą Labour i znowu naprawią ten kraj. Partia na trudne czasy.

Zacząłbym od zrobienia porządku z młodymi drillowcami.


Co to sa mlodzi drillowcy?

Personalnie nic sobie nie obiecuje po laburzystach, nie chce sie znow zawiesc, nie potrafie pojac jak ostatnie lata rzadow konserwstystow wygladaja jak skok na kase (a teraz dodatkowo, w swietle fleszy, laduja budzet pod korek zeby utrudnic sytuacje labour po orzejeciu wladzy).

W UK potrzebna jest
  • Odpowiedz