Wpis z mikrobloga

Szukam w miarę fajnych i prostych gier dla dzieci ~5 lat. Macie jakieś warte polecenia tytuły? Grają w Pokemony Shield (trochę za trudne) i Dino Rancho. Będzie jakiś Dino Kart i Minecraft, ale może macie jakieś ciekawy tytuły?

#nintendoswitch #nintendo #gry
  • 12
  • Odpowiedz
@toshibaas: kirby return to dreamland ma opcję trybu łatwego (wyciąga z przepaści i ma 2x tyle zdrowia), moje córki spokojnie same dają radę (5 i 6.5 roku). dodatkowo mogę polecić mario kart 8 deluxe, jest tam tryb łatwy (konsola steruje kartami i tym sposobem nie spadają w przepaść i automatycznie ładują drifty.

a ludzie polecający tu donkey konga to chyba trolle, to jedna z trudniejszych gier platformowych, ale wiadomo kolorowa to
  • Odpowiedz
a dawałeś córkom Just Dance?


@toshibaas: nie, chodzą na zajęcia taneczne to nie muszą w domu jeszcze switcha okupować ( ͡° ͜ʖ ͡°)

czytam te propozycje i jeszcze jedno mi naszło - w yoshi crafted world trzeba celować jajkami w równe elementy (np. w tle poziomu) - no 5letnie dziecko z tym będzie mieć duży problem i trzeba będzie z nim grać.
  • Odpowiedz
@inrzynier: ej no blagam, crash dla dzieciaka to jest easy, umrze kilkanaście razy w jednym miejscu ale potem ogarnie co trzeba robić. A w DK nie trzeba od razu wszystkiego zbierać
  • Odpowiedz