Wpis z mikrobloga

"O zmarłych dobrze albo wcale" a jeżeli chodzi o psychoprawice niedługo pewnie "o chorym dobrze albo wcale"
Ale ja mam to dvpie ( ͡º ͜ʖ͡º)
Więc krótko, dlaczego Ksiądz Roman Kneblewski zasłużył na opinię człowieka podłego i nikczemnego:

Porównywał zbierających na WOŚP do Hi... jugend

Wychwalał faszystowskiego dyktatora generała Franco

Straszył ludzi żyjących w konkubinacie piekłem

Krytykował szczepionki na koronawirusa oraz maseczki i mówił, że "nie ma żadnej zarazy"

Krytykował Mazurek Dąbrowskiego jako pieśń "masońską" i postulował zmianę hymnu na religiiną Złotą Pieśń Sarmacką

Straszył "Nowym Porządkiem Świata" i "rządem światowym"

Transpłciową posłankę Annę Grodzką nazywał "to coś" czy "jednostką chorobową" i kierował "do weterynarza"

Poddawał w wątpliwość to, że Jezus i Maryja byli Żydami, przywołując pseudohistoryczną teorię o pochodzeniu dzisiejszych Żydów aszkenazyjskich od Chazarów (potomkami "oryginalnych" etnicznych Hebrajczyków nazywał Palestyńczyków)

Kazał za wszystko, dosłownie za każde nieszczescie jak choroba, śmierć bliskiej osoby, pożar domu... dziękować bozi.

Twierdził że "nastawienie drugiego policzka" można odbierać jako uderz go. Tzn "nastaw drugi policzek" czyli "#!$%@? mu"
I owiadał steki innych totalnych głupot

Dobrze że zmarł. Szkoda że tak późno

#religia #katolicyzm #bekazkatoli #ciekawostki #przemslenia
robert5502 - "O zmarłych dobrze albo wcale" a jeżeli chodzi o psychoprawice niedługo ...

źródło: Screenshot_2024-03-30-13-06-38-797

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@robert5502:
akurat dla Kościoła Franco był lepszy niż Republikanie. Życie razem bez ślubu jest według Kościoła grzechem ciężkim, a zgodnie z zasadami wiary katolickiej osoba będąca w momencie śmierci w stanie grzechu ciężkiego może trafić do piekła, powie ci to nawet ksiądz fajnokatolicki jak go o to zapytasz. Wybicki autor Mazurka Dąbrowskiego rzeczywiście był masonem i w latach 20. endecja i Kościół rzeczywiście byli przeciwko uznaniu tej pieśni za hymn narodowy,
  • Odpowiedz