Wpis z mikrobloga

Biegające Mireczki prośba o pomoc. Wróciłem do biegania po dłuższym czasie. Jako że moje leciwe Under Armoury są już rozklepane a jestem niestety dość ciężkim zawodnikiem postanowiłem sobie kupić pierwsze poważniejsze buty do biegania. Biegam głównie po asfalcie. Wybór padł na Hoka clifton 9 (myślałem o Bondi ale nie było fajnych promek). Noszę rozmiar 43. Poprzednie buty miałem 44 ale mimo wszystko były leciutko luźne (nie tak że stopa chodziła ale czuć było że cholewka nie przywiera w 100%). Z tego powodu teraz wziąłem 43 i 1/3. Po przymiarce wszystko spoko, uczucie po prostu kosmos. Po zakupie, przetestowałem je na 5km i niestety po kilku minutach czuć było zapiętek w jednej nodze, po chwili w obydwu. Recenzenci ostrzegali że mogą być ciasne szczególnie z tyłu ale jednak podczas przymierzania było ok.
Jest szansa że to się jakoś "rozciągnie" albo ułoży? Czy jestem w plecy o 500zł? () Kurcze mega fajne są, czuć amortyzację i nie jest to jakieś wybitnie uciążliwe, nie mam też nic obtarte. Ale jednak czuć to podczas biegu.

#bieganie #buty #hoka
  • 3
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Sl_w_k_1 miałeś rację. Zrobione dziś ponad 6 km i jest dużo lepiej. Tylko na jednym było czuć lekki ucisk po jakimś czasie na zapietku ale myślę że to też minie.
  • Odpowiedz