Wpis z mikrobloga

#ecpu
Właśnie oglądałem jakiś materiał tych patusów i tam ustawiają typa, każą mu wyjąć ręce z kieszeni, gość za chwilę znowu wkłada łapy w kieszenie, a typ zaczyna mu grozić, że "zaraz zrobią przerwę techniczną". XD
Wprost grożą, że wyłączą kamery xD
Dwie minuty wcześniej oczywiście gadali, że nagrywają dla ich i jego bezpieczeństwa xD

Bardzo mnie kusi namierzyć tych bandytów w internecie, grać pedofila i "dać się złapać" mając przy sobie ukrytą kamerę oraz obstawę dwóch czy trzech osób stojących gdzieś dalej - i zobaczyć, jakie metody będą stosowali, kiedy będziesz olewać ich oraz ich polecenia. Oczywiście wszystko nagrane z pierwszej i trzeciej osoby. Myślę, że mogłoby być ciekawie.

No i oczywiście mieć przy sobie jakieś środki do zastosowania obrony koniecznej w razie czego, żeby jeden czy drugi Paris dostał w ryj, jak mu przyjdzie do głowy stosowanie przemocy.
  • 7
  • Odpowiedz
@Prawak_Fikolarz_Borys_Jelcyn_Drugi: najlepiej zrobić prowakcje że przyjadą na miejsce z monitoringiem , wezwać ochronę , policję że grupa ludzi bez uprawnieniem narusza mir domowy gdzie można się bronić . Ciekawe czy wtdfy by kozaczyli ? Ale lament Alexa po zagazowaniu gazem czy legalna bronią na kule pieprzowe bądź gumowe byłby piękny :-)
  • Odpowiedz
@SgtAlApone_: Wystarczy zobaczyć na Facebook profil " lista wabików Ecpu czy znaleźć na jakimś komunikatorze . Zdjęcie dziecka po retuszu zdjęcia czy wykreowane w programie . Wprawne oko dostrzeże że to fejk i coś nie tak
  • Odpowiedz