Wpis z mikrobloga

  • 3
@Idaho597: Chociaż... może Duda celowo gra na rozbicie PiS pod ugrupowanie które montują z Morawieckim. Tylko to by wymagało od Dudy myślenia strategicznego i wyobraźni przestrzennej, a nie wiem na ile Andziej jest do tego zdolny
  • Odpowiedz
@Trzesidzida: jakiś czas temu słuchałem wywiadu z Panią, która była w jego sztabie na pierwszych wyborach, może nawet była szefową sztabu, mówiła, że po ustawach sądowych bodajże odeszli wszyscy ogarnięci ludzie i zostali tylko npc-e w stylu tego Rzepeckiego, sprytny Masztalerek cos tam myśli, ale gdzie mu do Kierownika i jego macherów
  • Odpowiedz
@Trzesidzida: umiarkowanie konserwatywny elektorat może mieć bardzo różne podejście do aborcji czy tabletek, więc trudno ferować wyroki. Ten bardziej skręcający w lewo i tak od dawna już głosuje na PO albo PSL (więc tu Duda i tak nie ryzykuje), ten bardziej prawicowy niespecjalnie oburzy się tą decyzją i pewnie nie wpłynie to na jego decyzje przy urnie.
  • Odpowiedz
  • 1
@thority: Skręcający w lewo elektorat głosuje na PSL? Przecież PSL to skrajna prawica. Jeśli ktoś z centrolewicowym światopoglądem głosuje na PSL, to jest po prostu naiwny.

Inb4: tak, PSL to skrajna prawica. Jak inaczej nazwać ugrupowanie którego ważni przedstawiciele, tacy jak Zgorzelski czy Sawicki, wypowiadają się negatywnie nawet w sprawie związków partnerskich?
  • Odpowiedz
Skręcający w lewo elektorat głosuje na PSL?


@Trzesidzida: tak. Bo to bezpieczny wybór, sam jestem przykładem.

Zgorzelski czy Sawicki, wypowiadają się negatywnie nawet w sprawie związków partnerskich?


@Trzesidzida: żeby to było takie proste, że głosując przy urnie oddajesz głos na partię, która w 100% odpowiada twoim poglądom politycznym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz