Wpis z mikrobloga

@lnwsk: jakie dane wejściowe taki wynik. Z drugiej strony nie wiem co jest bardziej żałosne, to że ankieta została tak skonstruowana czy to że wziąłeś w niej udział.
  • Odpowiedz
@USSCallisto: sam się zesrałeś że mogę skomentować czyjś wpis bo oczywiście masz mnie na czarnej liście za to że pod twoimi wpisami pisałem prawdę. P.S. - jak ja kogoś wrzucam na czarną listę to mam na tyle honoru żeby nie pisać do niego.
  • Odpowiedz
Na czarnej mam cię tylko dlatego, że piszesz takie bzdury w co drugim wpisie na tagu,


@USSCallisto: potrafisz wskazać jedną czy to dalej tylko wycie osoby zderzonej z faktami? xD
  • Odpowiedz
Elon Musk kiedyś o tym mówił, że lewacy są obecnie tak bardzo na lewo, że nawet poglądy centrowe lub lekko lewicowe to dla nich skrajna prawica.


@KriegCaptain710: Aha, kiedyś Elon Musk mówił, że teraz lewacy w Polsce są ujowi. Prorok normalnie
  • Odpowiedz
Z drugiej strony nie wiem co jest bardziej żałosne, to że ankieta została tak skonstruowana czy to że wziąłeś w niej udział.


@aarahon: przecież tą ankiętę pewnie zrobił jakiś prawak, żeby kręcić gównoburzę. Wedle zasady:
1. Wymyśl chochoła
2. Bij chochoła ile sił
3. ???
4. Profit
  • Odpowiedz
@KriegCaptain710:

Elon Musk kiedyś o tym mówił, że lewacy są obecnie tak bardzo na lewo, że nawet poglądy centrowe lub lekko lewicowe to dla nich skrajna prawica.


A co na to Jan Paweł II?
  • Odpowiedz