Wpis z mikrobloga

nie dość że chłop #!$%@? psychicznie bo #asperger here, to jeszcze się okazało dzisiaj że fizycznie również, bo mam genetyczną wadę serca xD a jutro się pewnie poślizgnę na skórce od banana i tak niefortunnie upadnę, że wyląduję na wózku
  • 5
  • Odpowiedz
@eaxata: takie poślizgnięcie jest b. mało prawdopodobne, więc nie martw się. A genetyczna wada serca to nie wyrok, tylko musisz na siebie uważać i nie robić głupich rzeczy
  • Odpowiedz
  • 0
@tang64: z poślizgnięciem się to był żart oczywiście. nie jest to jakaś śmiertelnie poważna wada, ale #!$%@?łem się po prostu że taki genetyczny odpad ze mnie bo i psycha siedząca, i ciało siedzące też
  • Odpowiedz
odpad ze mnie


@eaxata: powiedziałbym, żebyś tak nie mówił, ale do siebie sam tak mówię, więc to byłaby hipokryzja. Ale możesz mniej od siebie wymagać, to chyba byłaby dobra rada
  • Odpowiedz
  • 1
@tang64: tate ode mnie zawsze bardzo dużo wymagał. jak raz miałem jeden warunek na studiach, to mnie wydziedziczył z testamentu xD dlatego mam trochę problem z samooceną i być może przesadnie reaguję na takie informacje o sobie. patrząc w szerszym kontekście to widzę, że nie jest ze mną wcale aż tak źle, ale jednak bolą te igiełki raz po raz wbijane, że "aaaa masz chore serce, masz autyzm, nie spełniasz oczekiwań".
  • Odpowiedz