Wpis z mikrobloga

@deiceberg: Te obiekty są realne, jednak silny podświadomy lęk przed tym że nie jesteśmy jedynymi panami planety powoduje, że łatwo zgodzić się na propagandę rządzących elit, że to fake.
  • Odpowiedz
@Squatlifter: ostatnio na discordzie ufologicznym Piotra Cielebiasia napisałem małą refleksję na ten temat:

ja mam pewien punkt widzenia na zjawisko UFO ale czy on jest pradziwy byc moze nigdy sie nie dowiem, składa się on z kilku moich subiektywnych wniosków:

1) Podróże między gwiezdne są możliwe , ale raczej skłaniałbym się ku temu że nie są to podróże oparte o tradycyjne przemieszczanie z jednego punktu galaktyki do drugiego (teorie skoków nadprzestrzennych, zaginanie przestrzeni itp).
2) Obstawiam że podróżowanie w czasie (przynajmniej w jednym kierunku) jest możliwe i że być moze jest nieodłącznym elementem
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1: po internecie krążą rozne zdjęcia ale co do nich to obstawiam ze wiekszosc to słabe lub dobre fejki a te zdjecia wojskowe zostały głęboko utajnione (no chyba ze po latach bedzie jakiś wyciek)
  • Odpowiedz
@houk: no i nigdy nie zostanie wynaleziona bo już by była wynaleziona ( ͡° ͜ʖ ͡°) taki paradoks
Chyba, że:
a) jest zakaz mówienia o podróżach w czasie przez podróżników
b) jest to podróż w jedną stronę i tylko w przyszłość
Wiemy, że czas nie dla każdego płynie tak samo więc podróże w czasie to normalność
  • Odpowiedz