Wpis z mikrobloga

na TT sie zesrali, bo nowa wladza, ktorej zalezy na odpolitycznieniu TVPis skierowala Pana Sienkiewicza do zrobienia tego zadania, ten napisal do Pani Wrzosek maila, a ta zaczela sprawe konsultowac z innymi prawnikami, po czym zaczeli dzialac. WP "przeprowadzilo" sledztwo, bo tez sie zesralo i patrzy nowej wladzy "na rece", bo prokurator wychodzi wczesniej w pracy, idzie dyskutowac na ten temat do innych prawnikow... wtf? Nagle pis sie zesral i cytuje onety i wp, a wczesniej pisowcy nie chcieli z tymi mediami rozmawiac. Pismakom sie tak dupy palom, ze sie wszystkiego lapia... Wp rozkrecil "afere", ze ja pitole... niech sie zajma lepiej dalszymi aferami pisu, a nie takimi #!$%@?
https://wiadomosci.wp.pl/sienkiewicz-wrzosek-wolne-sady-i-wniosek-jak-prokurator-walczyla-o-wolne-media-7010494932929504a
#polityka #sejm #polska #bekazpisu #bekazprawakow #bekazprawactwa #tvpis #neuropa #media
  • 9
  • Odpowiedz
@spayker: wiadomo, co to za afera koperkowa. Przecież normalnym jest to, że prokurator ma przygotowywane pisma zarówno merytorycznie jak i technicznie oraz wysyłane przez zewnętrzna kancelarie ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
@spayker: to jest kolejna afera na siłe. Afera Wiatrakowa okazała się być niewypałem, kręcenie Małysza za przejęcie TVP/Prokuratory tez nie siadło, W&K w zakładzie karnym też niewiele dało, trochę się im udało rozkręcić fale z CPK/Atom, to teraz szukają czegoś następnego. Jeszcze to śledztwo dziennikarskie, gdzie dowodem jest użycie Xeroxa do zeskanowania dokumentu. Typ wysyła wnioski o informacje publiczna tylko po to, żeby dowiedzieć się czy używają danego modelu skanera. A
  • Odpowiedz
@spayker: Prokurator, po kontakcie z posłem, idzie do prywatnej kancelarii, z której bierze pisma i wysyła do sądu jako swoje. Dosłownie odwrócenie Pisowskich standardów o 180 stopni, Teraz prokuratura jest praworządna i niezależna.
  • Odpowiedz
  • 0
@brixo: @Shuwaks jest przeciez nawet sledztwo w tej sprawie, wiec jesli jej cos udowodnia to zostana postawione zarzuty, ale to co zrobila nie jest niczym w porownaniu do tego, co odwalal pis przez 8 lat.
  • Odpowiedz
@makaronzjajkiem właściwie jedyne co im się udało to podłączyć się pod strajki rolników i pojawienie się przychylnego im Kanału Zero, oczywiście aferę kręcą też kuce, a i za chwilę Mariusze z Brighton, bo to pewnie będzie skandal i news dnia w Kanale Zero.
  • Odpowiedz