Wpis z mikrobloga

Feministki i reprezentantki skrajnej lewicy ciągle sugerują, że gdyby to kobiety rządziły na świecie, a nie mężczyźni, to zapanowałby pokój i nie byłoby wojen. Tymczasem wiele osób, które miały przyjemność pracować z kobietą zajmującą kierownicze stanowisko, doświadcza nadużyć i wykorzystywania wyższej pozycji kobiety w niewłaściwy sposób, kobieta w ten sposób chce pokazać, kto tu rządzi, poniżyć swojego pracownika i upajać się władzą. Nie prowadziłem żadnych badań na ten temat, dysponuję jedynie przykładami anegdotycznymi, ale słyszałem wiele takich historii. Oczywiście są też faceci, którzy również beznadziejnie traktują podwładnych (pozdrowienia dla Darka) , ale paradoksalnie takich przykładów znam mniej, mimo że ogółem mężczyzn na stanowiskach kierowniczych jest raczej więcej. Więc czy z kobietami u władzy faktycznie mielibyśmy pokój czy może jeszcze większą rzeź?
#pieklomezczyzn #pieklokobiet #feminizm #dyskryminacjamezczyzn #blackpill #bekazlewactwa #lewackalogika #4konserwy
AndrzejBabinicz - Feministki i reprezentantki skrajnej lewicy ciągle sugerują, że gdy...

źródło: temp_file7676224023560913860

Pobierz
  • 9
@AndrzejBabinicz

Feministki i reprezentantki skrajnej lewicy ciągle sugerują, że gdyby to kobiety rządziły na świecie, a nie mężczyźni, to zapanowałby pokój i nie byłoby wojen.


W sumie pytanie brzmi czy to w ogóle ma cokolwiek wspólnego z płcią a nie że jest tak że po prostu gdy ktoś ma władzę (nie Zależnie od płuci) to pragnie jeszcze więcej władzi co może doprowadziac do wojen czy totalitarnych/autorytarnych rządów w kraju, takia naturalna chęć