Wpis z mikrobloga

@maciej-sobol: Możesz zobaczyć na openstreetmap w moim komentarzu w znalezisku do którego odnosi ten wpis.

Ten cytat też wiele mówi:

"Niestety większość komętujących zabiera tu głos nie mając pojęcia o temacie. Owszem jest tam ddr, lecz skręca w prawo i kończy się jeszcze przed właściwą ul. Fabryczną. Jechałem tamtędy niedawno - z ul. Krakowskiej na ul. Na Ługach. W którymś momencie trzeba zjechać ze ddr na jezdnię i dojechać do skrzyżowania
@platynek: Człowieku, ile razy mam tłumaczyć! Ta ścieżka skręca w prawo i potem nie ma możliwości zjechania z niej by jechać na wprost, więc jeśli chcesz jechać na wprost lub skręcić w lewo to w jaki sposób miałbyś użyć do tego tej ścieżki? W takiej sytuacji miala prawo jechać po jezdni!
@lewactwo: Glupoty piszesz, w twoim pseudo wywodzie jest pelno "mogla by" "a jak chciala by" rownie dobrze mozesz wszystko tak wytlumaczyc - a co jakby hitler nie chcial zabijac polakow? moze chcial tylko rosjan a polacy byli przypadkiem? Te 100% winy dalej potwierdza, ze nie bronisz kobiety, ale kompulsywnie i z piana na ustach chcesz wsadzic wszstkich kierowcow nie lewakow za kratki...

Smieszna jest ta retoryka, skoro nie mozna legalnie jechac
@lewactwo: Jak widac, jak skoncza sie bezsensowne i bzdurne argumenty trzeba zaczac wycieczki osobiscie i obrazanie innych. Kazdego, kto dowodzi ze piszesz glupoty nazywasz idiota? Jak wiadac rodzice musza byc dumni!
@platynek: Idź poczytaj trochę książek bo nie mam zamiaru bawić się w tłumaczenie podstaw. Już pisałem o tym 100 razy i nie mam zamiaru marnować czasu na dyskusję z kimś kto nie ma pojęcia o czym mówi.