Wpis z mikrobloga

#gry #wykop #bekazpodludzi #konsole #pcmasterrace #gorzkiezale
typ @janciopan sobie zalozyl temat https://wykop.pl/wpis/75632479/gry-dragonsdogma-ps5-grajac-w-dragon-s-dogme-poczu i wypisywal straszne bzdury o rynku gier, np. o tym ze spiderman 2 sie slabo sprzedal mimo ze tak naprawde to najlepiej sprzedajaca sie gra sony ever xdd napisalem mu w czym nie ma racji, podalem linki do zrodel no to typ oczywiscie pousuwal od razu komentarze i mnie zablokowal. xdd typowy wykopek. nie mozna prostowac falszywych informacji bo nastapi splakanie szura.
SmugglerFan - #gry #wykop #bekazpodludzi #konsole #pcmasterrace #gorzkiezale
typ @jan...

źródło: comment_4rzEOxfp8ZkxCjpTg4A5Brf7cr2pto7U

Pobierz
  • 14
@SmugglerFan: nie obraziłeś go przypadkiem?

on nie napisał, ze spiderman 2 się słabo sprzedał.

sądząc jego post do Ciebie to nieco wygląda na zasłużoną czarna listę jak poleciałeś z ad personam czy czymś w tym stylu.
czyli nie wiem na co narzekasz, prawidłowo się zachował. 'obrażam kogoś i jak on mógł mnie zablokować' ¯\(ツ)/¯

mogłeś to od razu w poście umieścić, ze 'zostałem zablokowany przez kogoś bo go obrażałem'
@SmugglerFan:
@10129: ja mu jakiś czas temu jak wstawił post o Kiszaku i jakiejś babce z gamedevu odpowiedziałem że Kiszak ma rację i branża gier obecnie to syf i też usunął xd ten człowiek tak już ma, wystarczy że nie zgodzisz się z nim w jednej kwestii i usuwa komentarze, jakiś mirek mu pisał ostatnio że po co rozpoczyna dyskusję skoro usuwa potem komentarze
@youknowthisxd: @10129 @Yayra https://wykop.pl/wpis/75634375/ac-odyssey-co-nie-zagram-jak-zagram-xd-phenom-x4-9#265951505 teraz tu zostalem zwyzywany i dostalem bloka za to, ze wytlumaczylem typowi, ze malo komu chce sie ustawiac kompilator by gra miala obsluge kilkunastoletniego procesora xDD

do tego pisze o jakiejs zmowie sprzetowej xd jaka niby zmowe sprzetowa maja tworcy rise of the ronin? przeciez tej gry nawet na pc (jeszcze) nie ma
@SmugglerFan: Fakt z starego procesory mogą być nie uwzględnione ale akurat ze zmową sprzętową, to bym miał wątpliwości, czy coś takiego nie istnieje, przecież były już takie sytuacje że się firmy razem zmawiały, w jakich sprawach.
@SmugglerFan: Jakbym miał dowodu czy źródła, to bym przedstawił, napisałem przecież że mam wątpliwości a nie oskarżyłem że taka zmowa sprzętowa istnieje.