Wpis z mikrobloga

Wychodzicie kiedyś na spacer?
Ja właśnie spotkałem mega miłego kotka, który o dziwo słuchał mnie kiedy powiedziałem, aby podszedł do mnie, to jest mega dziwne, bo mieszkam w Niemczech, a to Niemiecki kot, ale co najważniejsze, podszedł do mnie, dał się pogłaskać, ja się w nim zakochałem!

On miał futerko dosłownie jak wyjęte z pralni, nie wiem ile godzin ten kot mył swoje futerko, ale to było chyba najlepsze uczucie jakie miałem w życiu jak go głaskałem <3
Nawet słuchał mnie, ale tylko komendy, a takie typowe "kici kici" to go odstraszały, więc po prostu normalnie musiałem do niego mówić i rozumiał o_O

Spędziliśmy razem z 30 min pewnie dłużej by trwało, ale musiałem iść do domu, bo praca wzywała.

Jedno co mogę powiedzieć, to nie bezdomny kot, bo miał obroże przeciwko robakom.

#koty #milosc
  • 2
  • Odpowiedz
@aptitude: dzisiaj byłem, dzisiaj spotkałem stado saren, ostatnio dużo się młodych sarenek porobiło. Sarny to najgłupsze zwierzęta na ziemi przysięgam. Nawet zające wpadające prosto pod koła traktora są mądrzejsze. Sarny mają taki słabo zaprojektowany instynkt stadny że jakby jedna pobiegła w przepaść to wszystko co do jednej wbiegną w tą przepaść.
  • Odpowiedz