Wpis z mikrobloga

@Trolololo2021: A się zawziąłeś na tą kobietę. Jeśli napiętujesz ją by dogryźć komuś innemu - to brzydko. A jeśli podoba się ona dla ciebie to może lepiej kwiaty wysłać? Tak ja bym zrobił ,ale ja starodawny jestem.
  • Odpowiedz
  • 1
kompletnie nie ma że sprawa nic wspólnego

@OrgStJones: Wciąż uważam taki stalking postronnych za chvjowy, bez względu na to czy robi to Wójcik, czy jego przeciwnicy, ale jak to tam niektórzy Wójcikowcy gadali w analogicznych sytuacjach?
"Czerpie korzyści z brudnych zarobków partnera więc jest zamieszana"?
  • Odpowiedz
@OrgStJones: Ma ze sprawą tyle samo wspólnego co z Rafałkiem zielonym jego ojciec którego Wójcik nagrywał jak ten lipił do śmietnikach, Baśka do której Olgierdano przychodził pod blok zostawiać na klatce ulotki ze zdjęciem menela czy Iwonka że śmiała się odezwać na lajcie. Obecnie jest wojna z użyciem wszystkich środków i skończyło się babci sranie.
goomp - @OrgStJones: Ma ze sprawą tyle samo wspólnego co z Rafałkiem zielonym jego oj...

źródło: Screenshot (2)

Pobierz
  • Odpowiedz
@Trolololo2021: Kobieta Andrzejewskiego? Ta co powiedziała, żeby nie tłumaczył się, z ukradzionych pieniędzy, które miał przelać na dom dziecka? @goomp
Ojciec Rafałka skutecznie go broni przed sprawiedliwością już wiele lat
  • Odpowiedz
@OrgStJones: Masz jakieś dowody na to że ojciec Rafałka bronił go przez tyle lat? Wam to się wydaje że emerytowany komunistyczny strażnik graniczny zaglądający do śmietników ma tak ogromne wpływy że syn w Białymstoku ma praktycznie immunitet. I oczywiście na wszystko macie dowody bo u śmieciarzy w nogach śpicie ale nikomu się tych dowodów nie przedstawi bo KMWTW. I tak, ta sama Iwonka która zanim zaczęła się udzielać na lajtach
  • Odpowiedz
@goomp: Coś Ci się kolejność zdarzeń deko pomyliła z tą Iwonką. A jeśli chodzi o pułkownika - dowodów wprost nie ma, ale są te pośrednie. Chcesz mi powiedzieć, że wariat i terrorysta ekologiczny bez "pleców", taki nieszkodliwy by sobie funkcjonował w Biedastoku i nikt nie chciałby ukrócić jego dziwnych eskapad?
  • Odpowiedz
@OrgStJones: Wiesz czemu Iwonka na początku była nazywana starą menelicą czy rękawem czarodzieja i na filmach Olgierdano zwracał się do Iwonki jakby mówił o starej babie? Bo ktoś sprzedał mu lewe info że Iwonka to jakaś 60 letnia baba która sobie przygarnęła menela jak jakiegoś starego kota (co można sprawdzić na wcześniejszych filmach Olgierdano że Iwonka to była jakaś emerytka itd). Dopiero jak wypłynęło więcej informacji o Iwonce (najprawdopodobniej od
  • Odpowiedz