Wpis z mikrobloga

#hotelparadise Podoba mi się, że się wysilili z dawaniem przywilejów nowym i teraz ma to miejsce zawsze w jakiś kreatywny i nieprzewidywalny sposób, który jest też jawny. Dość już miałem tych podejrzanych skrzynek, które musieli zostawiać w domu przed rajskim i wtedy można je było swobodnie podmienić.
  • 8
  • Odpowiedz
@steamy_capybara_bath: na razie, to było dopiero drugie RR, jeszcze zobaczymy, tajemnicze skrzynki czy inne manipulacje z zawartością szansy.
Mi się podoba, że nie ma starej gwardii. Nawet jak są kółka wzajemnej adoracji, czy najazdu na jednego uczestnika, to za dzień/dwa się zmienia
  • Odpowiedz
@mario84pl: To już trzecie rajskie i na każdym było coś innego. 1 - mieli pytać każdego czy chce dać szanse nowej Jessi i potem ona wybierała skrzynkę w której tylko w 1/10 był immu. Potem Kuba wygrał skrzynkę w konkurencji a drugą dostał singiel Bartek. I teraz po odpadnięciu Daniela, Michał który został wybrał jedną z nowych do pary. Czyli na razie jest różnorodnie.
  • Odpowiedz
@ddonewry927: no tak 3cie. Też mi się podoba póki co, ta różnorodność, jeżeli utrzymają takie tempo to będę mega zadowolony. Jednak mam pewne obawy, dlatego napisałem, że pewnie dostaniemy jeszcze tajemnicze "pomoce"
  • Odpowiedz