Wpis z mikrobloga

  • 3
@Domciu Bo nikt nie wie co ma dokładnie w głowie i może się okazać drugim Sutrykiem. Nie ma też doświadczenia samorządowego.
  • Odpowiedz
@Domciu: Nie zgadzam się kompletnie, po prostu jest bardzo krótko w polityce, nie miała jeszcze okazji się jakkolwiek zaprezentować.
  • Odpowiedz
paradoks sutryka - wybór jest pomiędzy sutrykiem a strachem, że nowe okaże się sutrykiem


@OrgStJones: ja tam bym się raczej nie bał - gorzej niż Nippleroar to się już chyba wrocławianie nie #!$%@?ą ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@relationbrewingarea Gazeta Wyborcza to ta co poszła na strzelaninę ze Stanowskim z gumowym nożem i sama się na niego nadziała? Ktoś to jeszcze czyta? W dodatku paywall...

A tak na poważnie to jej mąż ma tylko zarzuty więc jest w świetle prawa niewinny, a ona to nie jej mąż. Nie tam żebym namawiał do głosowania na nią. Ok nie. Tyle, że po pierwsze GW to od dawna zwykły brukowiec trochę tylko lepszy
  • Odpowiedz
@Little_Juice Nity tak, ale każdy rozsądny widz, że większości obietnic nie da się spełnić w ciągu jednej kadencji nawet przy nieograniczonym budżecie. No chyba, że by na 2-3 lata zamknął miasto. Na łysego głosować z resztą nie zamierzam, ale nie mam na razie żadnego faworyta. Jutro będzie słuchana debata i może coś się sklaruje
  • Odpowiedz
  • 1
@irish71: Radio Wrocław albo pod tym linkiem https://www.radiowroclaw.pl/articles/view/58613/Studio-Live.

@Viking-: @Little_Juice: @Darth_Gohan: @relationbrewingarea: @OrgStJones: @Iudex: Wychodzi na to, że nadal wiem, że nic nie wiem, i ciężko na ten moment zdecydować na kogo oddać swój głos, żeby Jaca nie był nadal prezydentem, a nie nadziać się na coś gorszego. Chociaż żyje nadzieją, że gorzej już być nie może ktokolwiek by nie wygrał z kontrkandydatów. Dzięki!
  • Odpowiedz
Sutryk też został prezydentem nie mając doświadczenia w samorządzie


@Little_Juice: i sobie nie radzi kompletnie, więc w sumie dobry argument przeciw Bodnarowej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Domciu
Popatrz na historie zatrudnienia Bodnarowej, ile firm zaliczyła i jak długo w każdej pracowała. 2 lata i nowa firma, oczyście stanowisko manager od niczego. To nie jest wiarygodna osoba.
Może trzeba spróbować na Grzechnika. Są jego wypowiedzi na tubie, niby ma zlikwidować bus pas na Traugutta czy Grabiszynskiej. No i ten cały projekt Strefy Czystego Transportu powiedział, ze wyrzuci do śmieci. Teraz idą wybory wiec cisza o tym ale po wyborach,
  • Odpowiedz