Wpis z mikrobloga

@smialson: Cyk na Francje wychodzi Gliczkens i chowa do kieszeni Mbappe, kundla i Dembele i mamy jedyną wygraną w meczu o honor ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@ekjrwhrkjew

jakby nasi nie weszli i moglbym ogladac na spokojnie to bym angolom kibicowal bo zrobili ogromna robote przez ostatnie kilka lat,
plus, wydaje mi sie ze pozwalaja utalentowanym graczom na wiecej swobody a nie tylko trzymaj sie taktyki, co mnie zawsze u nich razilo (jakby to manager gral a pilkarze to bezmozgie pionki)

Aczkokwiek, nie wiem jak dobry musi byc ich bramkarz ze jest numerem jeden z tak srednim jak na
  • Odpowiedz
@dreadingit Co do bramkarza to Southgate ma swoich ulubieńców i mocno na nich stawia czyli właśnie Pickford czy Maguire. Jest Nick Pope, który jest wyższy i moim zdaniem jest po prostu lepszym bramkarzem, jest Ramsdale który też jest wyższy, no ale ostatnio utknął na ławce w Arsenalu. Ogólnie jak na Anglików to i tak mają teraz bogactwo bramkarzy, względem poprzednich lat gdzie to zawsze była ich najgorsza pozycja. Nadal im brakuje takiego
  • Odpowiedz
  • 0
@FotDK: Czy ja wiem, że skandal? Anglia, Portugalia, a nawet Niemcy mają dobrą ekipę.
Francja to też mój główny faworyt - ale za nią też się czają klasowe zespoły.
  • Odpowiedz