Wpis z mikrobloga

Martyna,laska która po 3 dniach w hotelu nie mogła przestać płakać jak odpadała bo przecież stworzyła coś więcej jedzie po Luizie na swoim stories (oczywiście bez wskazania) że to ona stwarzała toksyczną atmosferę. Wtf
Czy to że ktoś jest irytujący daje nam prawo do pomiatania,ignorowania,obojetnosci na przemoc.
To że tam nikt nie reaguje na to co się dzieje i w jakiś sposób dziewczyny obwiniają Luizę za sytuację tylko potwierdza że kobiety się nie wspierają.
Ofiara jakiejkolwiek przemocy,nawet werbalnej zawsze musi się tłumaczyć,zawsze to w niej szuka się winy.
Dla mnie to taki vibe madziex,wszyscy widzieli jak traktuje ją Kamil,nikt się nie reagował. Tylko jej trochę lepiej wychodziła ta walka z nim bo miała po prostu więcej pewności siebie.

#hotelparadise
  • 4
@Alkmena: dokładnie. To ze bartek od pierwszego dnia w hotelu zachowuje się jak patus gardzący kobietami przyznała każda uczestniczka - mimo tego każda i tak powtarza ze go lubi, Agnieszka się zachwyca jaki piękny, dosłownie każdy się nad nim spuszcza, mimo tego ze słuchając kłótni mówią ze to patologia, jessi zwraca uwagę ze nie zachowuje się w porządku, nie mówiąc już o Dominice, porażka. Taką mamy właśnie solidarność kobiet. No i
@Alkmena: Nie ma nas tam na miejscu i nie wiemy jak to wygląda. Ciężko ocenić coś na podstawie migawek w tv.
Bartek przegina i zachowuje się strasznie w stosunku do Luizy. Z drugiej strony, jeśli mnie widza irytuje Luzia, to co dopiero mają powiedzieć pozostali uczestnicy hotelu? Ich irytuje tym bardziej, bo mają ją codziennie. Mnie u Luizy irytuje, że ciągle się pakuje i już opuszcza program. Ciągle o to dopytuje