Wpis z mikrobloga

  • 5
@kidi1: ja nie mam frustracji, ja mam bekę. Frustrację i ból dupy to masz ty, tak się zesrałeś, że ten smród czuć, aż u mnie...
  • Odpowiedz
ja nie mam frustracji, ja mam bekę.


@Jarusek: Po wulgaryzmach można wywnioskować, że się spinasz mocno.

ułomne i prymitywne, piesku szczekaj, szczekaj.


@Jarusek: Widzę, że zrozumiałeś jak wyglądasz i spodobało Ci się to trafne określenie.
  • Odpowiedz
I zdecydowałeś, że shitpostowy tag #polityka jest rozwiązaniem? ( ͡º ͜ʖ͡º)


@xfin: Między szczekaniem oszołomów bo ktoś ich pana nie kocha tak jak oni są normalne informacje.
  • Odpowiedz
  • 4
Po wulgaryzmach można wywnioskować, że się spinasz mocno.

Jakie wulgaryzmy? Co ci się nie podoba? "Konfederacja liże odbyt pisow"? "Ułomne prawactwo"? "Prawacki dzban"? "Zesrałeś się"?
Które z tych sformułowań cię boli? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
Które z tych sformułowań cię boli? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Jarusek: Żadne, Tobie się zdaje, że to kogoś boli dlatego to piszesz. Pan na pewno Cię wynagrodzi za Twoje starania na scenie politycznej.
  • Odpowiedz
  • 3
@kidi1: najbardziej mnie śmieszy fakt, że czerpiesz wiedzę z gówno portalu, z gówno wpisami tworzonymi przez polityków konfederacji i jeszcze je wykopujesz. Ty jesteś pod butem konfiarskiego pana, nie ja...
  • Odpowiedz
@Jarusek: Nie wiesz skąd czerpię wiedzę i nie wiesz z jakiego powodu coś wykopuje. To ten dysonans poznawczy nakazuje Ci wymyśleć coś żeby ten brak wiedzy uzupełnić. To normalne zjawisko. Musisz dokładniej szukać u mnie na profilu wskazówek na to kim jestem. Prawakiem, lewakiem, konfiarzem, pisowcem czy jeszcze kimś innym. Nie spiesz się. Czytaj dokładnie. Może poznasz całkiem nowy, jeszcze CI nieznany sposób na życie bez szczekania.
  • Odpowiedz
  • 2
Nie wiesz skąd czerpię wiedzę

@kidi1: No przecież napisałeś, że nie oglądasz tv, a informacje pozyskujesz z wykopu. To cię jeszcze dodatkowo informuję, że treści na wykopie tworzą AKTYWNI politycy konfederacji, oczywiście pod przykrywką (tylko jeden tutaj udzielał się z imienia i nazwiska, reszta udaje, że są zwykłymi użytkownikami).

nie wiesz z jakiego powodu coś wykopuje

Wykopujesz prawackie treści, bo są ci bliskie, bo jesteś prawakiem. To normalne zjawisko...
  • Odpowiedz
No przecież napisałeś, że nie oglądasz tv, a informacje pozyskujesz z wykopu


@Jarusek: Nie napisałem, że tylko z wykopu. Ach te małe rozumki...

Wykopujesz prawackie treści


@Jarusek: Jakie to są prawcackie treści?
  • Odpowiedz
@Jarusek: oj wy w tym uniwersum neuropisu macie teraz ciężki czas przygotowań do mistrzostw świata w fikołkach. Już nie zagaduję. Trenuj :-)
  • Odpowiedz
  • 2
Nie napisałem, że tylko z wykopu. Ach te małe rozumki...

@kidi1: z czego jeszcze, wypisz proszę. nczas.com? niezalezna.pl? XD

Jakie to są prawcackie treści?

@kidi1: powinieneś wiedzieć.

I co nie zaskoczył cię fakt, że wykop jest tworzony przez polityków konfederacji? Jakoś przemilczałeś ten wątek...
  • Odpowiedz