Wpis z mikrobloga

Mam informację z wiarygodnego źródła, że #polishsource już nie wstanie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Informacja o "awarii" będzie jakiś czas wisieć, ale jest to tylko domyślny respond w przypadku niedziałającej strony (opcja ustawiona na poziomie Cloudflare).

Dodatkowa informacja dla potencjalnych spadochroniarzy w pełni zależnych od PS - póki co nie zapowiada się, by lokalna "konkurencja" miała ugościć w swoich progach poszkodowanych. Więc jeżeli ktoś nie ma dostępu do innych polskich prywatnych trackerów - no cóż, przykro mi, ale jesteście skazani na trackery publiczne i/lub zagraniczne.

#torrent #torrenty
  • 43
  • Odpowiedz
jedyny aktualnie tracker ktorego mi nie szkoda, ekipa zachowywala sie jak by wyzej srali niz dupie mieli. strach sie cokolwiek odezwac na starym sc i na ircu, zaraz kicki boomy i inne gowna bo 3 minuty nic nie pisales. Zdechlo - plakal nie bede, szczerze liczlem zeby to kiedys padlo :)
  • Odpowiedz
Pytanie do was . Chciałbym dostać się na Polish tracker ze względu prawdopodobnego zamknięcia PS wiem że rejestracja zamkniętą i jedyna opcja jest dostanie zaproszenia od administracji lub zakup konta dochodząc do sedna znalazłem stronkę o nazwie invitez.net zaproszenie tam kosztuje 45 dolarów a konto 55 czy ktoś korzystał już z tej strony i jest legitna ? Jestem w stanie kupić to zaproszenie jeśli wszystko będzie ok..
  • Odpowiedz
szkoda tylko ludzi którzy tam płacili, i zostali z ręką w nocniku :) ale nie było co się spodziewać po takiej admiracji :)
  • Odpowiedz
@Makurise: Bardzo dobrze, ze to badziewie zdechlo. Zasady tam panujace byly chamskie. Wadliwy system H&R banowalo z automatu. Pozniej wplacaj kase to odblokujemy... Nie nasza wina ze strona zwalona...
  • Odpowiedz
Witam,

jestem kolejnym z polishsource...bylem tam ponad 10 lat... szukam czegos podobnego. Mam tez rezerwowe konto na cinemamovies z jednym zaproszeniem, jezeli ktos by chcial sie wymienic. NIestety nie mam ss z PS z moim statystykami, a na cinemamovies w tej chwili mam ratio 8,757.
  • Odpowiedz