Wpis z mikrobloga

W ogóle a propos karnych to ja do tej pory nie mogę pojąć co trener Holandii miał w głowie na MŚ w 2014 i jaka brazyliska berbelucha mu namieszała we łbie w ciągu kilku dni xD

Mieli karne w ćwierćfinale MŚ i trener wpuścił w 120 minucie na karne Tima Krula. Ten wybronił dwie jedenastki dzięki czemu Holandia zagrała w półfinale. Tam znowu w półfinale z Argentyną miała jedenastki.... ale trener nie zdecydował się wpuścić go przez co odpadli xD

#mecz
toporek1234 - W ogóle a propos karnych to ja do tej pory nie mogę pojąć co trener Hol...

źródło: gf-WXZi-TNey-juQA_tom-krul-holandia-kostaryka-664x442

Pobierz
  • 8
Tam znowu w półfinale z Argentyną miała jedenastki.... ale trener nie zdecydował się wpuścić go przez co odpadli xD


@toporek1234: bo go media holenderskie zjadły i się chłop ugiął niepotrzebnie przed krytyką. Holendrzy sami się załatwili wtedy
@RudyZibi: w sumie masz rację,

- Gdybym ponownie mógł dokonać zmiany bramkarza na rzuty karne, zrobiłbym to, ale to było niemożliwe ze względu na trzy zmiany dokonane wcześniej - powiedział van Gaal, który w 96. min dogrywki wykorzystał trzecią zmianę, wprowadzając Klaas-Jan Huntelaara za Robina van Persiego.


- Zmieniłem Bruno Martinsa za Daryla Janmaata, bo Indi spóźniał się z interwencjami i miał już żółtą kartę. Nie chciałem też ryzykować kontuzji Nigela