Wpis z mikrobloga

#mecz
Mamy to. Weźmy się cieszmy z sukcesów jakie są a nie #!$%@? "żenujący poziom" "ale balonik pęknie" "lewy nie strzeli" Czemu ten naród wychowany na Kordianie musi cierpieć nawet gdy powinien się cieszyć.
  • 27
  • Odpowiedz
@BomBom: Nope, ja sobie piłeczkę oglądam raz na ruski rok, z godzinę przed meczem zobaczyłem, że nasze asy grają z Walią i chciałem się pośmiać. I się pośmiałem z naszych asów, do perfekcji brakowało, żeby Lewy spudłował w karnych ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
  • Odpowiedz
@marv0oo: Nie no stwierdzić że #!$%@? zagrali to kłamstwo, grali swoje, zdecydowanie lepszy poziom niż wcześniej. Na #!$%@? na siłę się #!$%@?ć? Przecież w 2016 też nie grali jakoś ładnie, ale ćwierćfinały były.
  • Odpowiedz
@Raa_V: bo przez ostatnie 8 lat jak myśleliśmy że powinniśmy się cieszyć to kończyło się katastrofą, to nie zasługa kordiana tylko tych #!$%@? parodystów że nikt w nich nie wierzy
  • Odpowiedz
@Matikkkii1: no i #!$%@?, że zero wpadło. Oni chociaż próbowali xD

To nie był blamaż jak z Argentyną

Był, wygraliśmy przez farta xD

trzeba się cieszyć z tego co jest, awans.

No, grupa śmierci. #!$%@? od Holandii, przy interwencji boskiej remis z Austrią i turbo #!$%@? od Francuzów. Ale chociaż dziady z PZPNu sobie pobalują w Niemczech xD
  • Odpowiedz