Wpis z mikrobloga

#hotelparadise jak myślicie kto odpadnie? Myślę że Luiza zostanie, bo jak już pisałam schudła w programie 8kg, a nie widać żeby tak było. Trochę na moje jeszcze posiedzi.
Ada raczej out bo Natalia płacze i ją Kuba uratuje. Ada zresztą pisała że ona nie widziała jak Moto Moto traktuje Luizę. Ślepa była przez te kilka dni, bo nie wierzę że z czasem się zorientowała.
Półbóg wspierał jako jedyny Luizę, ale to jedyna opcja żeby jego Dzesi została dlatego tak podjudza, ale myślę że to nic nie da.
Wchodzi ten Oskar i ma wybór Dżesi Ada Dominika- kogo wybiera? Myślę że Dżesi i Ola ma za tydzień problem.
Czekam na wasze rozkminy ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 12
@agahej: myślę że Kufirmator wypnie się zarówno na Adę jak i Placzke i wybierze Dominikę - nie ma konkurencji teraz. Została mu podana na tacy i skorzysta z tego, tym bardziej że to ona jest u niego numba 1.
Luiza mimo zapewnień że nie pójdzie do MotoMoto stanie za nim a on ją wybierze.
Więc Ada, Płaczka i Dżesi lecą, ale nowy uratuje albo Dżesi albo Płaczkę.
@michal-olecki: @sernikwrajstopach były skriny ze storek, po których widomo było że są razem w jednym miejscu, a na jednej dodatkowo było widać tel z tapetą jak się przytulają do pocałunku (wiadomo, że nie była to jakość CSI, ale klocki dało się połączyć)
@agahej @psingwina Też obstawiam scenariusz Dżesi, Ada, Płaczka out i nowy kogoś ratuje i tu zależy czy woli brunetki czy blondynki. Jeżeli blondynki to wiadomo, jeżeli brunetki, to liczę,