Wpis z mikrobloga

Po 4 latach służby, za 3 dni odchodzę do cywila - pewnie powiecie, że #!$%@? odsluzylem, może i tak - ale coś tam pobiegałem po puszczy białowieskiej, jak była sraka z migrantami.
Cieszę się z podjętej decyzji, choć może i już nie będzie dodatków, długiego urlopu, ale za to w razie W i tak na front polece jako jeden z pierwszych XD

#czujedobrzeczlowiek #gownowpis #nowyroknowyja
McBreed - Po 4 latach służby, za 3 dni odchodzę do cywila - pewnie powiecie, że #!$%@...

źródło: temp_file6664971875889477513

Pobierz
  • 27
@ZielonaOdnowa: Oparłeś twoją wypowiedź na jednym założeniu, cytuję "jesteśmy u progu wojny". Może tak, może nie. Kryzys Kubański i parę innych pomniejszych, także stawiały nas u progu wojny, a jednak do niej nie doszło. Z drugiej strony OP jasno zasugerował, że pierwszy pójdzie bronić Polski w razie "W". Szkolenie przeszedł, 4 lata ofsłużył, nawet jak wyjedzie do pracy, to nie jest żadna "ucieczka". Nie wiem z jakiej perspektywy to piszesz, pewnie
i nie ubliżając, tacy ludzie jak Ty powinni iść do wojska. Czyli bez kariery zawodowej. Pamiętam


@StormtrUper: Dokładnie. Chociaż jak ja byłem młody, to działał w latach 90 inny mechanizm: było sporo patologii, fala, te sprawy, nikt się tam nie palił. Kto oglądał chociażby Krolla, ten wie. Więc uderzyłem na studia (i tak miałem zamiar), a dzisiaj trochę żałuję, bo wojsko (byle nie za dużo w czasach pokoju) każdemu się przyda.