Wpis z mikrobloga

  • 0
@programista3k No i w tym problem, no cóż tak to już jest, może za 5 lat będzie huop miał światłowody, pójdzie jutro w Intermarche (a nie do biedronki z kolejkami na pół sklepu), wyda ostatnie grosze by kupić chrupeczki, żelki, batonika, loda i jakoś może przeżyje do 10.
  • 0
@programista3k Mam sąsiada co pracuje w Netii (będę coś próbował ugrać, ale marne szanse raczej), Limonka miała u nas światłowód ciągnąć, ale za mało chętnych i zrezygnowali ( ͡° ʖ̯ ͡°).
Trzeba czekać i nie oszaleć, coś przeczuwam że szybciej sobie na mieszkanie uzbieram za minimalną bez kredytu niż zamontują światłowody internety 😿
Tak to jest w syfiastych lokalizacjach życiowych.
  • 0
@programista3k Stary do Metina już dawno nieaktywny, przynajmniej na kompiuta dobrego chłop odłożył. To będzie szczęśliwy, wybór prawko vs kompiuta potężny za 12k, no i kompiuta znów wygrał, a mógł Ptyś prawko zrobić i gruchota kupić to by na nogach się nie włóczył. Ale priorytet to priorytet.
  • 0
@programista3k Miałem serwer na vps, ale czekam na światłowód jakiś zawsze stabilniej bo granie w cokolwiek online, przy takich skokach pingu to cud, u mnie nawet na zajęciach online w 2020 lubiło wszystko wywalać/ścinać a ping jakby chłop w kosmos odleciał. Więc nawet codzienne użytkowanie przy takiej "stabilności" to się żyć odechciewa.