Wpis z mikrobloga

Widzę, że nawet te droższe modele Roomba mają tylko jakiś pasek materiału zamiast obrotowych mopów jak w wielu innych robotach. Czy to działa jakoś sensownie czy tylko przeciera podłogę i udaje, że coś robi? Zależy mi na tym, żeby to choć trochę faktycznie coś umyło a nie, żeby tylko zostawiło mokry ślad, żebym lepiej się poczuł, że niby posprzątane.

Mam trochę utrudniony wybór, bo przy tego typu zakupach zawsze sobie dają ograniczenie, że jeśli da się wybrać urządzenie marki nie pochodzącej z chin, to takie wybieram. Jak na razie na oku mam tylko te Roomby.

#pytanie #agd #robotsprzatajacy #sprzatanie #dom #mieszkanie #roomba
Murasame - Widzę, że nawet te droższe modele Roomba mają tylko jakiś pasek materiału ...

źródło: Capture

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@Murasame mam Xiaomi z opcją kopiowania i jestem zadowolony - mała przestrzeń, łazienka + kuchnia. Efekt bardzo zadowalający, daje 2-3x aby sobie pojeździł. Nie mam porównania, mój 1 robot i mimo że byłem przeciwny bo małe lokum to praktyczny.

Materiał moczę w ciepłej wodzie, zakładam na nakładkę, leje troszkę płynu na szmatkę, palcami spodnie i jazda 2-3x na pomieszczenie
  • Odpowiedz
@Notakaprawda Braava jedynie jak w mieszkaniu nie masz progów - jest tak nisko zawieszona, że ma problem z przejściem przez 5mm metalowy łącznik między panelami w przedpokoju, a płytkami w łazience
  • Odpowiedz