Wpis z mikrobloga

Zapytanie do grona wykopków ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
W dobie setek kanałów na youtube dotyczących poszukiwania detektorem metali, zawsze brakowało mi materiałów gdzie autor skupia się tylko i wyłącznie na poszukiwaniach, przekazuje w przyjemny sposób wiedzę o wykopanych przedmiotach oraz jest to dobrze zmontowane. Z swojej strony (to nie reklama) polecam kanały zagraniczne:
1. TerraGermania (głównie rzym, drobnica)
2. Metal Detecting WWII Battlegrounds (militarka)
czy ruskie kanały: Юрий Гагарин - Russian war diggers czy Ржавые лики войны (nie jestem żadną "onucą", po prostu wydobywają tam ciekawe rzeczy). Z naszego podwórka to Olaf Popkiewicz robi materiały w opisanym stylu.

Czy znacie może inne wartościowe kanały, w których nie ma kadrów z jedzeniem konserw, mieszkania w busie/biwakowania w lesie, podróżowania i jest to zmontowane co najmniej porządnie, z naszego polskiego podwórka lub sąsiadów? Suche kopanie z dawką historii, zmontowane prima sort, język właściwie dowolny :-)

#wykrywaczmetalu #detektorysci #poszukiwacze #poszukiwania
  • 8
  • Odpowiedz
@zaczarowanykorzen: jest dużo takich kanałów tylko nie są duże i znane, niektóre obecnie martwe, ale dawne materiały są. Mam na pewno takie w subach ale nazwa nie pamiętam, a szukał w tysiącach subskrypcji to mi się nie chce. Musisz po prostu wyszukiwać sobie.
Na szybko z dużych kanałów to Aquachigger, a z małych np. the dukes of derbyshire
  • Odpowiedz