Wpis z mikrobloga

@deziom: jak chcesz to możesz im całą pensję oddać. Nikogo dupa nie boli, co najwyżej brzuch ze śmiechu, z tych kilku tysięcy z 1.5% czyjegoś podatku
@Schwarzenberger: @analboss @CamusVevo Spoko, ja juz nie daje, Wy dajecie dalej. Kazdy dysponuje swoim 1.5% jak mu pasuje, o to w tym chodzi. Ja wole bardziej transparentne organizacje niz ta. Marciniak nie startowal ani nie jest członkiem zadnej partii, w szczególności konfederacji. Zostal zaszczuty przez organizacje, ktorej przeszkadzalo to ze poszedł na konferencję gdzie byli politycy danej partii, ale juz ta samej organizacji sierpy i mloty nie przeszkadzają.
@analboss: to prawda niemniej czy taki rodzaj obecności daje wolną rękę organizacjom aby używając swoich zasięgów niszczyć komuś życie zawodowe i podważać cały jego wizerunek?
Jakoś nie widziałem takiej reakcji wobec ludzi którzy wspierają np organizację która ukrywa gwałty na nieletnich( kościół), nie mi jest decydować czy pojawienie się na wiecu jest gorsze czy lepsze niż ukrywanie gwałtów na dzieciach każdy ma swoje sumienie.
Jednak mam prawo wyciągać własne wnioski