Wpis z mikrobloga

Aktualnie znaczna wiekszosc pluje na Oskarka, bo uspokajal bombla by sie nie martwil i zapewnial, ze wszystko bedzie dobrze.

Serio mysliscie, ze on sam nie nagrywal swoich rozmów i nie podpuszczal grubego obludnika? Przeciez mlody kumpluje sie ze Zwyrolem, wiec wskazówki sobie nawzajem wymieniaja i graja w tej samej druzynie, co podkreslal wlasnie Zwyrol na wczorajszym lajwie. Wspominal równiez, ze nie bedzie mówil za Konopa, bo dogadali sie by sam za siebie odbijal zarzuty. Czekam na material, bo jestem pewien, ze znowu choragiewki wróca i beda gloryfikowac Oskarka.
#famemma #konopsky #boxdel #wardega #wataha
kre-dens - Aktualnie znaczna wiekszosc pluje na Oskarka, bo uspokajal bombla by sie n...

źródło: Uno-Reverse-Card-Blue-Classic-Uno-Unorules.org_.png

Pobierz
  • 6
@kre-dens: i tak Oskarek jest #!$%@? za wybielanie buddy nawet jeśli rozmowa z boxdelem była wycięta z kontekstu. Z drugiej strony Oskarek mógł też tak po prostu gadać do boxdela bo wiadomo, że do osoby która chce się wyhuśtać nie będziesz mówić że ma to zrobić tylko coś al'a pocieszającego
@kre-dens: wg mnie masz rację, nadrobiłem podsumowanie tego filmu i rozmowę Konopa z Baxtonem i Konop brzmi mało wiarygodnie, ja słyszę typa który nawija drugiej stronie makaron na uszy i podpuszcza żeby zbudować zaufanie, że jest po jego stronie.
Ciekawe jakie światło na całą sprawę rzuci film Konopa.