Wpis z mikrobloga

@george_prosto_z_drzewa: ja to sie dzisie ze ktos jest w stanie poznac kogos przez znajomych. Juz #!$%@? od tego ze wiekszosc znajomych znajomych jest w ogole niekompatybilna i normalnie malo kto wprasza na impreze jakis randomow a co dopiero zakochac sie w jakiejs lasce xD To trzeba przerobic kilkaset kobiet zeby znalezc taka ktora tylko wygladem sie spodoba a co dopiero keszcze charakter. Jak ktos poznal druga polowe przez znajomych to musi
Zazdroszczę ludziom co poznali swoje połówki gdzieś w szkołach, kończę 25 lat,


@PanNieznanypl: też zazdroszcze mam wrazenie, że dużo rzeczy muszę tryhardować, aby się udały w porównaniu do moich niektórych znajomych
już naprawdę chłop by chciał te wszystkie szony wyj3bac z obserwowanych albo nawet wyj3bac instagrama./snapa xD co mnie krwa obchodzi, że jakas laska była w górach na weekend xDD
normalnie malo kto wprasza na impreze jakis randomow a co dopiero zakochac sie w jakiejs lasce


@Pasterz30: w wieku 15-18lat to była normalna, co impreze kilka nowych osób się poznawało
teraz to ja się czasem za głowę łapie, jakie przyjaciółki ma dziewczyna ziomka, a je na melo nie wkręca
@kabotyno w kołchozie nie ma żadnych kobiet. Raz do roku może jakaś przyjdzie z urzędu z kontrolą. Tyle.

@TonyMalin Ja od 5 lat pracuje w firmie gdzie jest zatrudnionych około 45 różowych (praca biurowa). Mimo rotacji pracowników (głównie ciąże). Przez ten czas nie było ani jednej wolnej.
abstrakcja, w szkole sie prawie wszyscy znaja wiec nie wiem skad tych randomow braliscie xD


@Pasterz30: a to u mnie w klasie też była taka ekipa 20 osób, z 10 osiemnastek wyglądało tak samo xD raz ja z ekipa zaprosilismy do ziomka na chate ludzi to od razu jakas przelizal, a jak robil z tamtymi imprezy to nic sie nie działo xD
musiales miec małą szkole bardzo na jakiejs wiosce, jak
@PanNieznanypl: ja mordo mam podobnie z tym że 29 lat xD W ciągu 6 miesięcy byłem może na 10 randkach z 6 różnymi babami i nici. Na spotkanie przychodziły dziewczyny po wielu związkach i w kółko pieroodlily o byłych albo przychodziły mega brzydkie z twarzy laski, z modelką miałem tylko 1 randkę i huy. Generalnie wszystkie nadawały na innych falach niż ja....